Lhota vyřadila v poháru Rakovník

Lhota – I bez trenéra Miroslava Toncara fotbalisté SK Lhota potvrdili dobrou formu a ve středečním prvním kole krajské části Ondrášovka Cupu si na domácím hřišti poradili s účastníkem krajského přeboru SK Rakovník 3:2 (2:1).

29.9.2011

Slaný - Lhota 4:2, lhotecký Vitásek dal první gól svého týmuFoto: Deník/ Rudolf Muzika

O soutěž níž hrající Lhota nastoupila v kombinované sestavě (Chaloupka a Zadák posílili dopoledne béčko na Slavoji), přesto začala skvěle a do 7. minuty vedla po gólu Vitáska a penaltě Vincence 2:0. Ale exkladenský Severin ve 20. snížil a dvě minuty po přestávce bylo po Vincencově vlastenci vyrovnáno.

Zápas plný šancí na obou stranách nakonec rozhodl domácí L. Havelka v 82. minutě a Lhota jde dál. „Se mnou na lavičce se vždycky daří,“ smál se zastupující kouč Ivan Horák, jinak předseda klubu.

SK Lhota – SK Rakovník 3:2 (2:1). Branky: 2. Vitásek, 7. Vincenc (pk), 82. L. Havelka – 20. Severin, 47, vlastní.

29.9.2011

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.