Tým, který to vše má na svědomí, jsou nyní už druhé Černolice, které tak ukázaly svou kvalitu.

Radost panuje naopak v Tuchlovicích, byť výhra nad stále matnějším Hradištkem 6:1 překvapivá není.

Ve Lhotě se zpočátku nezdálo, že by se scénář posledních dvou a půl let měl nějak měnit. Už v 7. minutě si za obranu zaběhl Rychlý a pěkně uklidil míč k tyči – 1:0.

Jenže vedení Lhotu moc ukolébalo a brzy doslova darovala gól protivníkovi. Obránci zbytečně míč obehrávali, Asník se Sterzlem si navíc připravili špek brankáři Šimkovi a jeho pozdní nákop tečoval blokující Šilhavý přesně do brány.

Rozhodující moment pak přišel po hodině hry, kdy Asníka přesprintoval Obermajer a prostřelil Šimka – 1:2.

Zdrcená Lhota už odpověď nenašla, naopak její vysunutá obrana inkasovala v závěru ještě jednou.

Hradištko nemělo mít podle papírových předpokladů v Tuchlovicích žádnou naději, v posledních kolech totiž vysoko prohrává. Stalo se tak i tentokrát, ovšem úplně jasné to nebylo. Ve 2. minutě sice domácí po pěkné akci zakončené Vaiglem vedli, ale pak se půl hodiny spíš trápili. Následně sice Stuchlý zahodil tutovku, ale Jalaghonia chvíli po něm zachoval chladnou hlavu a technickou střelou vymetl vzdálenější šibenici – 2:0.

Druhá část už byla z domácí strany lepší. Po Jalaghoniově tyčce doklepával Stuchlý na 3:0, pak sice hosté snížili, ale hned za minutu Tuchlovice uklidnil zase Jalaghonia. Ten na konci dosáhl i na hattrick, ještě před ním cizelérsky proměnil TK Fitko. Smutně končil mladý Kapr, ze dvou tutovek vytěžil jen břevno.

Více o zápasech najdete v úterním vydání Kladenského deníku (8.11.).