Lhota odehrála podobné utkání jako v Nové Vsi či s Černolicemi, tentokrát ale vítězné. „Oproti Černolicím, které mi pořád leží v žaludku, jsme neudělali hloupé chyby a dodrželi, co jsme si řekli,“ našel důvod trenér Lhoty Miroslav Toncar.

A ještě jeden objevil. Do sestavy se vrátil jím neustále velebený Mantlík, který dříve stoperem nebyl, ale hraje ho bravurně.

Zápas v Příbrami byl vyrovnaný a s postupujícím časem bylo stále víc jasné, že rozhodne jediný gól. V první půli si šance vytvořila obě mužstva, ale hosté o málo čistší. Zejména Podraný a Vitásek se objevili v tutovkách, jenže nezamířili mezi tyče.

To se povedlo až v 70. minutě. Rychlý s Podraným zakombinovali u lajny, následný centr našel na desítce volného Chaloupku (foto) a ten umístil balon k tyči – 0:1.

Spartak poté přidal, v závěrečné desetiminutovce měl tlak, ale když Šimek na brankové čáře zkrotil i jeho největší možnost, výsledek se už nezměnil. „Myslím, že ten závěr jsme ubránili docela v pohodě. Sice nás přitlačili, zlobil nás dopředu vysunutý stoper, ale stoprocentní šance tam nebyla,“ dodal Toncar.