Hradištko bylo dokonce blízko vítězství. Vedlo totiž od 20. minuty a domácí Tomáš Procházka vyrovnal teprve čtvrt hodiny před koncem. Hra Lhoty, to bylo něco co její fanoušci prostě neznají. „Postihlo nás to, co nesmí. Moc velká euforie, soupeř se přece porazí sám. Jenže naše hra byla strašná, hlavně do poločasu,“ uznal zklamaný kouč Lhoty Miroslav Toncar.

I to se ve fotbale někdy stává. Jindy přesný Vitásek v úvodních možnostech pálil místo do brány do lesa, a tak jako první udeřili hosté. Ti pak vedení drželi i s trochou štěstí, protože po obrátce už Toncarova parta hru vylepšila. Vitásek trefil břevno, T. Procházka také, neujaly se ani další možnosti. Nakonec Procházka parádně z TK aspoň vyrovnal. Rozhodnout mohl veterán Hotový, ani z brankové čáry se mu to ale nepovedlo. „Už jsme to moc honili, chyběl klid. Jak se říká, gól bychom nedali ani do rána,“ utrousil Toncar.

Jeho tým dohrával závěr ve dvojnásobné přesile. Zápas pískaly výlučně ženy v čele s hlavní Tichou, která vyloučila dva hostující borce vždy po druhé žluté kartě.