SK Lhota – Hořovicko B 4:0 (1:0)

Lhota měla výtečný nástup. Dubravský našel za obranou Zadáka a ten propálil gólmana – 1:0. Další šance se neujaly, když při nejhezčím momentu vzpomněl Dubravský na své zlaté časy a z pětadvaceti metrů protáhl mladého gólmana Czekeie.

Lhotě patřila i úvodní čtvrthodina druhé části, poté však přišly její hluché chvilky. Hosté měli několik velkých šancí, jenže Šimka nenachytali a zbytek poslali do topolů.

Jejich chyba, v závěru jí hořce litovali. V rozmezí 78. a 82. minuty dostali tři kousky a jejich hra se sesypala. Nejprve výtečný Vitásek (zimní posila z Milína opravdovou posilou) uvolnil Dubravského, jenž mazácky přehodil gólmana, následně Vitásek v šanci nezmatkoval, položil si beka i Czekeie a pohodlně upravil na 3:0.

A stále ještě neměl dost. Od lajny bravurně objevil chytře naběhlého Dubravského a ten stanovil konečný účet. „Shodli jsme se, že kdyby nám to ve druhé půli otočili, sotva bychom vyrovnali. Ale to je kdyby, na to se nehraje a my dali krásné góly,“ lebedil si sekretář Lhoty Martin Chadima.

Jeho tým už je pátý a při ztrátách vedoucích celků by mohl zaútočit i na postup. "Já to řekl v euforii v kabině a všichni mě poslali víte kam," smál se Martin Chadima, jehož tým stále ještě nepostavil internacionála Miroslava Kadlece. nebyla to jen mediální bublina?

"Vlastně ho tolik nepotřebujeme, hra se nám daří. Přesto fanouškům slibuji, že alespoň ve dvou domácích duelech nastoupí. Je napsaný na soupisce, takže musí. V Rakovníku to však určitě nebude," vysvětlil Martin Chadima.

Branky: 16. Zadák, 78. a 82. Dubravský, 79. Vitásek. Rozhodčí: Vočka.

Lhota: Šimek – Havelka, Hotový, Čurda, Asník – Kolář (78. Chadima), Mantlík, Dubravský, Mačura (79. Rác) – Vitásek (83. Anděl), Zadák.