Od začátku se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. První gól ale padl do lhotské branky, když Šindelář z pravé strany mazácky přeloboval brankáře – 1:0. Anděl ale stihl do konce první půle vyrovnat po špatně zahraném ofsajd systému.

Ve druhém dějství se dlouho čekalo na další gólovou radost. Až v 80. minutě uchopil svou šanci branovský K. Červenka, který svůj samostatný únik na Šimka završil přesnou trefou – 2:1. Hned za tři minuty ten samý hráč z boku prostřelil Šimka podruhé – 3:1. V tu chvíli už to vypadalo, že si Branov vítězství ohlídá, ale nevyzpytatelný terén ukázal, že i on má ve hře slovo. Minutu poté snížil Rác, jehož střela zpoza vápna na nerovnosti odskočila a překvapila Fraňka. To ale nebylo vše, v poslední minutě ještě mladíček Paul srovnal.

„Na to, že to byl první zápas z hrubé přípravy, tak jsem byl s výkonem spokojený,“ zhodnotil první působení svého týmu na turnaji trenér Branova Jaroslav Hamouz.

„Měli jsme čtyři kluky ze základu, takže není moc co hodnotit. Branov má ale výborný tým, bylo by tam co vybírat. U nás zaujal syn bývalého kanonýra Lhoty Linc,“ řekl kouč Lhoty Vladimír Hodan.

Sokol Branov - SK Lhota 3:3 (1:1). Branky: 21. Šindelář, 80. a 83. K. Červenka - 42. Anděl, 84. Rád, 90. Paul.

Branov: Franěk – Podzemský, Došek, Novotný, Tkáč – Kroupa, Štiller, Šindelář, Horn – Červenka K., Kraus. Střídal: Sado.

Lhota: Šimek – F. Horák, Čurda, Asník, Linc – Dolejš, Jadelenský, Rychlý, Odrle – Rác, Anděl. Střídal: Paul.

Kamila HEJDOVÁ, Rudolf MUZIKA