„Žádná krize ale náš tým za celou dobu nepotkala,“ pochvaloval si jeden z trenérů Zdeněk Chochola, který kvitoval fakt, že ve Lhotě to fungovalo tak, jak by to mělo být pravidlem všude. Hráči rezervy spíš vypomáhali áčku, než obráceně. Výjimkou byli borci, kteří se v béčku dostávali do formy po zranění.

Postup byl před sezonou jasně daným cílem. Přece jenom tým hrající I. A třídu by měl mít druhý celek v lepší soutěži než nejnižší. Do ní nepatřil ani šíří a kvalitou kádru, jenž čítá 18 lidí. O jeho formu se starali hned tři trenéři!

Vztah k mužstvu mají i fanoušci, protože na rozdíl od prvního týmu zde hraje hodně Lhoťáků. Hlavně mladých kluků, i když tahouny byli srdcaři jako například Stádník, Kučera, Hanáček nebo Jedelský. „Velká škoda ale byla přístupu Horáka, jenž rozhodně má na áčko,“ litoval Chochola promarněného talentu.

Kouč se před sezonou ve III. třídě trošku obává, jak mladý celek zvládne situace, kdy prohrává. V uplynulé s tím měl problémy. Všechny tři prohry mu uštědřily celky ze špičky tabulky a teď ho čekají ještě silnější soupeři.

Nejtěžším sokem byly pro Lhotské sousední Bratronice, které neporazili. „Dokázaly se na nás sejít a vytáhnout se. Takových těžkých zápasů nás ale čeká víc,“ uvědomuje si Chochola, jenž v týmu přivítá nejen několik dorostenců vracejících se z hostování.

„Doufáme, že áčko rapidně posílí, a že někteří starší kluci nám v rozjezdu pomohou,“ přiznal kouč maje na mysli třeba časově zaneprázdněné Adama, Koláře či Havelku.