Na začátku hosté na soupeře vletěli jako nároďák na Slováky. Na rozdíl od nich však s fantastického nástupu vytěžili vedoucí branku. Z náporu rezultovalo brzké vedení. Chadimovu parádní přihrávku do pravé strany z rohu šestnáctky krásnou ránou k zadní tyči využil Mantlík.

Domácí ale do půle stav otočili. Nejprve se ukázalo, že exvelvarský Mašek je i ve 40 letech stále cenným borcem. Z trestňáku z 25 m nádhernou střelou vyrovnal a posléze domácí napodobili lhotskou akci u prvního gólu. Podél gólmana Šimka ji zakončoval Šíma, jenž měl dost času přesně zamířit.

Také na začátku druhého poločasu Lhota na soupeře vlétla. Po čtyřech minutách se Hotový protlačil k míči a vyrovnal. Po pasáži, v níž měli oba protivníci náznaky šancí, přišly okamžiky, které rozhodly. Šimek během okamžiku dvakrát reflexivně zakročil rukou proti obrovským šancím Nelahozevsi a pak se k akci roku rozhodl Procházka.

Záložníkovi Lhoty se na 30 metrech otevřel prostor, posunul si balon a bombou do zadní šibenice rozhodl. „Nemohli jsme ho chytit, byla to od něj nádhera,“ popsal střelcovu radost vedoucí mužstva Martin Chadima.

V závěru si domácí vynutili menší převahu a také byli blízko bodu. Maškova hlavička však jen o centimetry minula branku.

Nelahozeves – Lhota 2:3 (2:1). Branky: Mašek, Šíma – Mantlík, Hotový, Procházka.
Lhota: Šimek – Roušar (83. Havelka), Hotový, Čurda, Asník – Mantlík, Chadima, Rychlý, Procházka – Vitásek (72. Jiránek), Zadák (90. Hájek).