Domácím pomohlo, že nepřijel jejich bývalý útočník Mikolanda, který nyní hraje v Semicích. A také se jim vyplatilo angažování nadstandardního hráče, ještě nedávno třetiligového Kavky. Ten dal dva góly.

„Soupeř má zkušené hráče, ale Mikolanda mu určitě chyběl. Hodně mluví, organizuje hru. Byli jsme rádi, že nemohl," přiznal jeden z dvojice trenérů Miroslav Chadima.

První šanci sice měly Semice, ale nedaly a pak už diktovala tempo Lhota, která vsadila na obrovský pohyb. Prosadila se až po změně stran, když Nachtigalovu standardku poslal do sítě Šalamoun a pak po rohu (opět Nachtigal) posunul Hejduk na Kavku – 2:0.

Hosté následně přišli o Holana (ČK) a Lhota je ze spousty šancí potrestala ještě jednou únikem Kavky. „Hráči poslechli a uvěřili, že jsou schopni udržet vysoký presink, a to nás dovedlo k výhře. Plus standardky, jimž se hodně věnujeme," hlásil Chadima, který střídal i podle minulého debaklu s Berounem. Zimerman a Putík, jimž se před týdnem nedařilo, zůstali sedět.

Lhota: Vošmík – Zlata, Hejduk, Podraný, Neumann – Danilič, Šalamoun, Nachtigal (81. Zimerman), Žahour (87. Putík) – Primus, Kavka.