Remízový zápas s málo šancemi na obou stranách a dobře fungujícími obranami rozhodl Liberec B v 61. minutě, kdy brankář Tesař neudržel přízemní centr, k míči se dostal Daniel a zblízka mířil přesně – 1:0.

Kladno sice vzápětí po Holubově obstřelení gólmana vyrovnalo, ale asistent sudího Janoch signalizoval předchozí faul Švambery a hlavní Grimm branku neuznal.

Neupěl pak ani T. Rouček, jenž brankáře přehodil, ale míč těsně minul odkrytou klec.

V poslední minutě pak Severočeši po akci Vojty a zakončení Hadaščoka pečetili na 2:0. „Rozhodčí nám neuznali regulérní gól, bylo to utkání na remízu,“ zlobil se kouč Kladna Eduard Novák.

„Utkání nebylo tak hladké jako před dvěma týdny s Českou Lípou, protože Kladno se ukázalo jako běhavý a důrazný tým, což je pro něj typické. Byl to velice těžký soupeř. Jsem proto spokojený s výsledkem i s výkonem našeho mužstva, zejména po prostřídání ve druhé půli se nám dařily kombinační akce.“

Více o utkání se dočtete v pondělním vydání Kladenského deníku (5.9.)

Slovan Liberec B – SK Kladno 2:0 (0:0). Branky: 61. Daniel, 90. Hadaščok. Rozhodčí: Grimm – Kříž, Janoch. Diváků: 100.

Kladno: Tesař – Procházka, Samek, Rendla, Hofman (67. Tóth) – Čížek, Čurda, Z. Rada, Hartman (59. Švambera) – Holub, T. Rouček.

1.Česká fotbalová liga

Výsledky, 4. kolo: Pardubice – Mladá Boleslav B 3:3 (1:2), Česká Lípa – Roudnice nad Labem 1:1 (0:1), Hlavice – Chrudim 0:3 (0:2), Letohrad – Kunice 2:0 (1:0), Liberec B – Kladno 2:0 (0:0), Plzeň B – Domažlice 1:5 (0:1), Karlovy Vary – Vltavín 1:0 (0:0). Zápasy Ovčáry – Chomutov a Králův Dvůr – Písek skončily po uzávěrce vydání.