Hostům patřil první poločas, ve kterém byli fotbalovější a také měli víc gólových příležitostí. Po prostřídání se karta otočila a víc navrch měl Baník, jenž dal také tři góly.

V kádru měl nové hráče, kteří byli znát. Z Tatranu Rakovník Abrhama a Houšku, navrátilce z Tuchlovic Portužáka a Majera ze Švermova, který si na sklonku poločasu poranil tříslo.

Na 1:1 vyrovnal patičkou Pucholt, druhou branku vítězů vstřelil přehozením gólmana Sejtaria a vítěznou trefu zaznamenal ze skrumáže Bejbl.

Kouč hostů Josef Fujdiar byl po návratu z lázní s mužstvem poprvé a s jeho výkonem byl poměrně spokojený. „Líbilo se mi to, i když jsme hráli v kombinované sestavě s několika kluky z béčka," řekl a litoval chyb z druhé půle, jež soupeř trestal. za jeho tým skórovali Urban a Krovoza, jehož Vraný zkouší ze Sparty Kladno.

Druhým novicem byl Kaválek z Nového Strašecí, který se vrací po zranění, které utrpěl v dresu Kladna v nejvyšší futsalové soutěži. Proto hrál 70 minut.