Lidice hrály lépe než Koleč, které stále chytá bývalý útočník Pacek, jejich řady však rozklížily hádky a hosté toho využili v závěru poločasu k vedení 2:0. „Hádali jsme se jako uličníci," zlobil se hrající trenér Lidic Jaroslav Topka. Jeho týmu trvalo hodinu, než rozvlnil síť. Povedlo se Tomáši Vysloužilovi, který pak během čtvrthodiny stihl hattrick. Čistý ale nebyl, poněvadž kolečský Holub upravil na 2:3. To byl jediný gól, který padl do kopce! V závěru se na branku hostů snesla smršť v podobě čtyř branek - 7:3. „Nevím, zda soupeři došly síly nebo to podcenil. Pak už to byla otázka počtu gólů," dodal Topka.

Vyrovnaný a pěkný duel v Žižicích pro sebe rozhodly v silné sestavě hrající Tuchlovice, které měly ve svých řadách silnější individuality. Jedna z nich – Jalaghonia, vstřelil první branku utkání a po vyrovnávací trefě Krakeše okamžitě z úhlu po zaváhání brankáře vrátil vedení na stranu svého týmu. To pak pojistil Muláček.

„Domácí ale hráli dobře," chválil soupeře kouč hostů Ladislav Sabo a dodal, že se rozhodne až na jejich větším hřišti. Mohlo to být zajímavější, pokud by soudce uznal regulérní gól na 2:3.

Pchery měly na hřišti Stochova výborný začátek. Za čtvrt hodiny díky Malému a Kohoutovi vedly 2:0. Náskok držely, dokud měly síly, až deset minut před koncem snížil Lichner a pět minut po něm srovnal Lavička. Druhá půle byla hektická, v nastavení přišli domácí o vyloučeného Vojtěcha, který i vyhrožoval rozhodčímu.

Žižice – Tuchlovice B 1:3 (1:2, 40. Krakeš – 26., 41. Jalaghonia, 76. Muláček), Lidice – Koleč 7:3 (0:2, 60., 67., 76. T. Vysloužil, 79. Levý, 84. Záleský, 85., 88. Hoffmann – 43. Brožek, 45. Halík, 69. Holub), Stochov – Pchery 2:2 (0:2, 79. Lichner, 85. Lavička – 9. Malý, 15. Kohout, čk: 92. Vojtěch).