Kladno už nastouplo bez obránce Noska. Jeden z nejzkušenějších borců týmu dostal svolení k přestupu do Tuchlovic. Pro Kladenské je to ztráta, ale vrátil se Borák, takže na kraj hráče má. To pro Tuchlovice je po Tóthovi Nosek dalším darem z nebes.

Zápas se hrál v Lidicích a na zmenšeném prostoru se Kladnu povedlo velmi slušně bránit pohyblivější a fotbalově o něco lepší hosty z Jinonic. Ti hodně obehrávali, drželi mičudu a vytvořili si za zápas snad dvacet rohů a další standardky. často je zahráli velmi slušně, ale větší šance si vytvořili domácí hráči čekající na chyby hostů.

Jako první měl skóroval kladenský Furmánek, možná posila z Velvar však v sólu narazil na výborného brankáře. Stejně jako před poločasem Čížek, který tentokrát pro Deník zápas komentoval. Nezapomněl ani na šanci Motorletu, který však trestný kop z prostředka velkého vápna poslal do zdi.

Ve druhém poločasu se podle Čížka hra trochu vyrovnala a přinesla jeden vzrušivý moment. To utekl domácí šutér Šnobl, ale v sólu místo zakončení zasáhl nešťastně kolenem brankáře hostů a ten musel střídat. Pak už se velké šance neobjevily.

"Na malém hřišti jsem čekal hodně soubojové utkání, ale spíše se hrálo kombinačně. Motorlet měl většinou optickou převahu, ale čistší šance jsme měli my," dodal David Čížek, podle něhož je remíza s Motorletem určitě lepším výsledkem než předešlá plichta s Rokycany.

V sobotu prověří Kladno už na stadionu Fr. Kloze další účastník ČFL - Králův Dvůr.

Kladno - Motorlet 0:0. Rozhodčí: Nejedlo.

Kladno: Vokoun – Borák, Javorek (65. Kolářský), Pechr (65. Abrham), Ježdík – Donát (80. Procházka), Holub (60. Říha), Procházka (60. Růžička) – Čížek (46. Krpálek), Furmánek (46. Šnobl), Pospíšil. Trenér Binder.