Sokol Tuchoměřice – Sokol Lidice 2:5 (2:1)

Hosté přijeli vinou zranění jen s jedenácti hráči, ti však od úvodní minuty dobře kombinovali, vytvářeli si šance a třetí proměnil hlavou T. Radosta po centru Hláska z rohu. Domácí se poté zlepšili a do půle sk´pre otočili. Nejprve Bína přeskočil bran káře Kohouta a poté výborný kapitán Štědrý potrestal hrubici A. Radosty.

O přestávce odstoupil zraněný lidický Šmejkal, ale místo očekávaného tlaku domácích ukazovali hostující ´chodci´, že kouzlo fotbalu spočívá nejen v běhání, ale také v přesnosti, myšlence a přesném zakončení. Lidice také brzy vyrovnaly, když další roh Hláska opět přistál na hlavě T. Radosty. Hosté nakonec soupeře dorazili ve chvíli, kdy už měli být starší hráči u konce se silami – v rozmezí 76. a 85. minuty. Nejprve kulhající Mondek využil centru Hanfa, poté pronikl do vápna Tlustý a Hlásek s přehledem zvýšil na 2:4. Poslední slovo si vzal T. Radosta po akci Mondeka a Hláska.

To už byli domácí také v deseti, když za řečnění dostal červenou kartu Kadlec. „Byl to náš nejlepší jarní výkon. Pochvalu si zaslouží všichni hráči, speciální pak Tomáš Radosta za střeleckou potenci, za osobní přístup Honza Halwiger, za fyzické nasazení Pavel Tlustý a dále Zdeněk Hlásek a David Mondek, přestože nebyli zdraví,“ chválil kouč hostů Jaroslav Topka.

Branky: 26. Bína, 35. Štědrý – 9., 47. a 85. T. Radosta, 76. Mondek, 80. Hlásek. Rozhodčí: Hocek.

Lidice: Kohout – Tlustý, J. Halwiger, Míčka, Rudek – A. Radosta, Hlásek, T. Radosta, Šmejkal – Hanf, Mondek.