SK Lidice – SK Pavlíkov 2:1 (0:1)


Už do půle mohli domácí rozhodnout. Po Tlustého průniku kopal ve 30. minutě T. Radosta penaltu, jenže nedal ji a za pět minut pálil po otočce do břevna. Hosté trestali. Po úniku se dostal k centru Bařtipán a poslal je do vedení.


Po obrátce to dlouho na otočení výsledku nevypadalo, jenže čtvrt hodiny před koncem navrátilec do sestavy Topka nakopl dlouhý míč do vápna, kde ho gólman hostů podběhl a A. Radosta snadno hlavou vyrovnal. Lidice branka nabudila, najednou byly zase lepší jako v úvodu utkání, ale hrozili také Pavlíkovští. Wohlmut byl ovšem připraven a na druhé straně opět zazářil velice dobře hrající kouč Topka, jehož další nákop se dostal oklikou ke střídajícímu Hanfovi a ten rozhodl.


Topka pak mohl sám zvýšit, jenže brankář jeho ránu do šibenice vyrazil. „Ale hrál opravdu dobře a zejména v úvodu a závěru se vedlo celému týmu,“ chválil předseda Lidic Vasil Stach.


Branky: 75. A. Radosta, 83. Hanf – 44. Bařtipán. Rozhodčí: Hamšík.


Lidice: Wohlmuth – Tlustý, Topka, Míčka, J. Halwiger – A. Radosta, Zýka, Egrmaier, Šimůnek (65. Šmejkal), Mondek (75. Hrubeš), T. Radosta (60. Hanf).