Sokol Lidice – Mutějovice 3:1 (2:1)

Domácí začali aktivněji a Hroneš mohl rozvlnit síť hlavičkou. Skórovat mohl i T. Radosta, na druhé straně ale utekl Stárkovi rychlonohý Staněk a brankáři Kohoutovi nedal šanci. Zvýšit mohl nebezpečně vypálivší Koláček. Ve 25. minutě se také Lidice dočkaly gólu. Egrmaierův centr propadl až na Hroneše a ten se trefil poprvé v novém týmu.

Sokolu zatrnulo, když za dvě minuty zazvonilo po TK Šťastného břevno jeho klece. Stárek, který asi mohl za první gól Mutějovic, vše napravil ve 30. minutě. Nejlépe se prosadil po Egrmaierově centru a Lidice vedly 2:1. „Zde bych chtěl mužstvo pochválit, během patnácti minut dokázalo stav otočit,“ vyzdvihl po utkání své mužstvo vedoucí Lidic Vasilij Stach. Jeho tým mohl i zvýšit, jenže ránu T. Radosty brankář Aksamit vyškrábl z čáry.

Po změně stran Lidice ubraly, výhru přesto uhájily. Poslední slovo si vzal opět Egrmaier, jenž vystřelil a Šmejkal tečoval téměř do prázdné brány.

Branky: 25. Hroneš, 30. Stárek, 90. (+2) Šmejkal – 16. Staněk. Rozhodčí: Šnýdr. ČK: 52. Sajner (M).