Mutějovice – Lidice 1:0 (1:0)

Od počátku byl vzruch před oběma bránami. Jenže domácí Šťastný ani Sajner své šance mezi tyče nevměstnali, a Staňka vychytal Wohlmuth. Na druhé straně byly rány Halwigera a V. Vysloužila příliš slabé, a tak přece jen udeřilo do lidické sítě. Ve 44. minutě odehrával Topka míč z branky, ale připletl se k němu domácí Bureš, který s výkřikem skončil až za čárou. Rozhodčí Divílek odpískal pokutový kop a ten Knap proměnil. „Nevím proč, ale šel se ještě poradit s pomezním. Penalta byla podle mého mínění vymyšlená,“ zlobil se lidický Vasil Stach.

Do druhé půle nastoupili hosté odhodlaní a zejména Tyburec obraně domácích zatápěl. První šanci nedal, druhou nabídl Tlustému (hlavička vedle) a ve třetí už byl blízko – jenže trefil tyč. Wohlmuth pak udržel Lidice ve hře, když zlikvidoval sólo Staňka (diváci chtěli další penaltu, už se však nepískalo). Wohlmuthovi poté pomohlo po ráně Suchánka ze 30 m břevno, hned vzápětí pak po kolmici T. Radosty mohl srovnal Tlustý. Nedal, a když se neujaly ani Halwigerova bomba a Tyburcův průnik, domácí vedení uhájili.

Branka: 44. Knap (pk). Rozhodčí: Divílek.

Lidice: Wohlmuth – A. Radosta, Topka (76. Rudek), Halwiger – Tlustý (80. Egrmaier), Zýka, Tyburec, Vl. Vysloužil – T. Radosta, T. Vysloužil (61. Hanf).