Kněževes – Lidice 1:1 (0:0)

Po zdlouhavém čekání na úvodní hvizd sudího se hráči nedokázali dostat do tempa zhápasu prakticky po celých devadesát minut. „S mistrovským utkáním to nemělo nic společného, šlo o klasický pouťák. Naši, ale i jejich hráči byli unavení z dlouhého sezení na sluníčku. Na hře se to zákonitě projevilo,“ popsal tentokrát nehrající kouč Lidic Jaroslav Topka.

Postupně se však přece jen začaly rodit alespoň nějaké šance a víc jich měli domácí. Hosté se postupně trochu srovnali, i oni měli náznaky, ale branka do poločasu nepadla.

To se stalo až po změně stran, když se po chvíli prosadil kněževeský Komžík a potěšil vlastní fanoušky. Body se ale nakonec dělily. V závěru si Lidice vytvořily nápor a střídající Pavelec, jenž vyměnil V. Vysloužila (musel střídat kvůli pylu z topolů), byl sražen zbytečně ve vápně. Přesný rozhodčí Macháček, který situaci a vůbec dění v podivném utkání zvládl podle delegáta Maurera na výbornou, odpískal penaltu. Tradiční exekutor T. Radosta stejně jako před týdnem proti Městečku nic nevymýšlel a prudkou ranou doprostřed brány vyrovnal.

Branky: 53. Komžík – 86. T. Radosta (p). Rozhodčí: Macháček.

Lidice: Kohout – Záleský, A. Radosta (46. T. Vysloužil), Míčka, Hhalwiger (65. Rudek) – Tlustý, V. Vysloužil (80. Pavelec), Kosora, Egrmaier – Tyburec, T. Radosta.

Více v úterním Kladenském deníku.