Senomaty – Lidice 3:1 (2:1)

Když ve 20. minutě překonal přihrávající Pavelec na půlce ofsajd–systém domácích a Tyburec dlouhé sólo proměnil, byly na tom Lidice nastoupivší překvapivě bez Kosory dobře. Jenže za pět minut chybovaly, Kohout fauloval Korčáka a Havel z penalty srovnal. Na pokyn asistenta se za pouhých minut kopala i další penalta a Havel opět uspěl. „Z mého pohledu první byla, u druhé bych se hádal. Ale na rozhodčí si stěžovat nebudu,“ řekl trenér Lidic Jaroslav Topka, jehož svěřenci si naopak na hřišti stěžovali, a dost. Hlavní Máša povolil hodně ostrou hru, a tak jiskry létaly.

Domácí už pustili hosty jen do pološancí a sami naopak udeřili potřetí Korčákem (70.). V závěru brankář Kohout zakopl míč poté, co unavený sudí přehlédl ofsajd domácího hráče a zakopl míč. Za druhou žlutou dostal červenou, a protože měli hosté vystřídáno, do brány musel stoper Míčka. „Z naší strany to byl dost jalový výkon. Za stavu jedna nula jsme měli víc přidržet míč, to jsme ale vůbec neudělali,“ řekl Jaroslav Topka.

Branky: 25. a 30. Havel (obě z p), 70. Korčák – 20. Tyburec. Rozhodčí: Máša. ČK: 82. Kohout (L).

Lidice: Kohout – Tlustý, A. Radosta, J. Halwiger (78. Míčka) – Häckl – V. Vysloužil (60. Kosora), Tyburec, T. Radosta, Egrmaier – Pavelec, T. Vysloužil (65. Kovařík).