Už v minulém roce byla provedena rekonstrukce celého závlahového systému v hodnotě čtvrt milionu korun a letos toho fotbalisté stihli ještě víc. Hřiště opatřili novými ochrannými sítěmi za šedesát tisíc korun a pokračovali výměnou oken a dveří kabin TJ, rekonstrukcí rozhlasového zařízení, výměnou bojlerů na ohřev teplé vody, první etapou rekonstrukce travnaté plochy a nákupem travní sekačky a lajnovačky. To vše v hodnotě 420 tisíc korun.

Krajský úřad poskytl šedesát procent investic, čtyřicet opatřila obec a TJ.

Ani v nadcházejícím roce podle sekretáře Václava Hanfa práce v Lidicích neustanou. V plánu je nákup tréninkových branek a sítí, rekonstrukce elektrorozvodů, skladovacího prostoru, další vylepšení travnaté plochy, nákup sběrného zařízení k travní sekačce, oprava zábradlí, rekonstrukce střídaček, oplocení a dětského hřiště.

„Tělovýchovná jednota navíc ve spolupráci s obcí Lidice a krajským úřadem zahájila jednání o vybudování víceúčelového sportovního zařízení, které by mělo sloužit občanům Lidic. Mělo by zahrnovat sportoviště pro tenis, nohejbal, volejbal, košíkovou, fotbal a jiné. Tuto akci plánujeme rovněž na příští rok,“ řekl Václav Hanf.