Sokol Lidice – Senomaty 3:2

Zápas totálně rozdílných poločasů. V prvním jakoby hosté čekali, co s nimi Lidice vyvedou a zejména Pavelec vyváděl – nasázel v rozmezí šestadvaceti minut čistý hattrick. Úplně suprový poločas, hráli jsme fakt moc dobře,“ těšilo Jaroslava Topku, zatou za druhou půlku utkání se na svoje svěřence moc hněval. „Přes veškeré upozorňování, abychom nic nepodcenili, to dopadlo přesně naopak. Nebyli jsme si schopni přihrát, uklidnit hru. přitom tohle by naše mužstvo umět mělo,“ hartusil stoper.

Zato Senomaty ožily, najednou v utkání vládly a díky útočníkovi Sekerovi, jenž tentokrát zastínil Korčáka, se dostaly zpět do utkání. Po jeho druhém zásahu už bylo domácíh v posledních deseti minutách hodně krušno, body tak nutné pro záchranu ale uhájili. „Palí je téměř jediným naším střelcem na jaře, ale aby moc nezpychl, tak napište, že by mohl dávat branek ještě víc,“ smál se Jaroslav Topka a přiznal, že situace v tabulce je už přece jen trochu klidnější. „Ale úplně zdaleka ne,“ dodal.

Branky: 7., 15. a 33. Pavelec – 60. a 81. Sekera.

Lidice: Kohout – Puverle, A. Radosta (74. Topka), Míčka, Halwiger (38. Kroc) – Tlustý, Häckl, Tyburec, Egrmaier (46. T. Vysloužil) – Pavelec, T. Radosta.