Sokol Lidice – AFK Loděnice 1:0 (1:0)

Byly to nečekaně Lidice, kdo byl celé utkání před bránou soupeře nebezpečnější. Hosté měli sice za stavu 0:0 také jednu velkou možnost, ale Kohout ji výtečně chytil. Na druhé straně Patejdla jednou zachránilo břevno po trefě T. Radosty, ránu Egrmaiera zase zastavil hostující zadák ve zdi podle domácích rukou.

Po straně pronikal nebezpečně také Pavelec, nenamířil však přesně mezi tyče. Jenže ve 30. minutě se přece jen jeden pokus Lidic ujal. Opět zabrala nejnebezpečnější zbraň domácích – standardní situace, když po ní míč proletěl až k Häcklovi a ten zblízka mířil přesně.

Také po obrátce byly aktivnější více bojující Lidice, hosté zase nabízeli více fotbalovosti. Hrál se tak pěkný fotbal, v němž borce Loděnice vychytal jednou Kohout, jinak klem brány tolik nebezpeční nebyli. Na druhé straně mohl uklidnit tým T. Vysloužil, jenž po brejku udělal Patejdlovi kličku, ovšem ten mu ještě do pokusu stihl sáhnout. Skóre se tak už nezměnilo.

„Řekl bych, že dnes jsme chtěli o něco více než soupeř a výhru jsme si podle mě zasloužili. Pomohlo nám, že jsme si minulý týden sedli a nadávali a nadávali. Padlo to asi na úrodnou půdu, na hřišti to bylo vidět,“ usmíval se po dlouhé době hrající kouč Lidic Jaroslav Topka.

Branka: 30. Häckl.

Lidice: Kohout – Tlustý, A. Radosta, Míčka, Halwiger – Kosora (85. V. Vysloužil), Tyburec (70. Zýka), Häckl, Egrmaier (75. T. Vysloužil) – T. Radosta, Pavelec.