Sokol Lidice – SK Ohnivec Městečko 2:2 (1:2)

Utkání začalo opatrně z obou stran. První vyloženou šanci zahodil hostující Šnídl, který přebral přihrávku na hranici ofsajdu a postupoval sám na Kohouta, dal ale vedle. Po necelé půlhodině přišel po zbytečném kontaktu P. Bestajovského s Pavelcem pokutový kop, ze kterého se domácí ujali vedení Míčkou.

Městečko ale s odpovědí dlouho neotálelo. Pět minut nato se kopal rohový kop. Langmajer přistrčil míč Šnídlovi a ten nekompromisní střelou poslal míč do šibenice – 1:1. Nabuzené Městečko se pak do poločasu trefilo ještě jednou, když J. Urban mistrně prokličkoval celou obranou a nakonec i přesně zakončil – 1:2.

Po změně stran se hosté po většinu času jen bránili. Odolávali dlouho, ale deset minut před koncem se uvolnil Pavelec a střelou k tyči nedal Kopernickému šanci – 2:2.

„Oslabená sestava zápas odbojovala, takže jsem za bod spokojený,“ řekl kouč hostů Stanislav Jansa. Domácí Jaroslav Topka vědu nedělal. „Bylo to klasický pouťák. Soupeři se moc nechtělo a nám už vůbec ne,“ usmál se.

Už vážněji dodal, že tým sehnal první posilu, talentovaného dorostence Kročehlav Filipa Hanzlíka.

Branky: 27. Míčka (pk), 72. Pavelec – 33. P. Šnídl, 39. J. Urban. Rozhodčí: Kuka.

Lidice: Kohout – V. Vysloužil, Halwiger, Míčka, Rudek – T. Vysloužil, Häckl, Kosora (70. Zýka), Egrmaier (46. Tlustý) – Pavelec, T. Radosta.