Lidice – Vysoká 4:3 (3:2)

Šok hned v první minutě obstaral v Lidicích šikovný Skobka, ale na jeho gól odpověděl po dvaceti minutách Kosora chytře pálící placírkou po přihrávce Pavelce. Radující se soubor kouče Topky okamžitě zmrazil Pajkrt a hosté zase vedli. Do půle ale domácí skóre otočili, opět hlavně díky Pavelcovi. Nejprve si vymodlil pokutový kop a T. Radosta ho proměnil, pak nahrál na hlavičku Kosorovi (43.).

Ten už kvůli zranění nemohl nastoupit do druhé části, ale hlavně vadilo, že jeho spoluhráči udělali další minelu a Zárybnický srovnal. V divokém zápase se ale skóre měnilo ještě jednou. Neudržitelný Pavelec se tentokrát trefil sám, když krásně přehodil brankáře. Pak předvedl další kouzelné sólo, příliš ho ale šperkoval, byl naremplován a mířil jen do tyče. „Soupeř míč jen nakopával, ale my dělali v obraně takové chyby, že toho využíval. Když jsme však míč dostali na zem a kombinovali, jasně jsme na hřišti vládli,“ konstatoval spokojený kouč Lidic Jaroslav Topka.

Branky: 20. a 43. Kosora, 30. T. Radosta (pk), 70. Pavelec – 1. Skobka, 21. Pajkrt, 49. Zárybnický. Rozhodčí: Pokorný.
Lidice: Kohout – Puverle (70. Hanzlík), A. Radosta, Míčka, Halwiger – Kosora (46. Tlustý), Tyburec, Häckl, Egrmaier – Pavelec, T. Radosta (75. T. Vysloužil).