Lidice i bez střelce Pavelce, jenž nemohl do Tišic odcestovat, nehrály v Tišicích špatně a přivezly remízu 1:1. Do půle dokonce vedly po hlavičkovém obloučku Häckla. Už předtím měl šanci dobře hrající T. Radosta, ale v rozhodujícím momentu špatně šlápl a upadl. Jeho bratr Aleš zase nechtěně připravil největší možnost domácím, ti ji ale propásli, hráč trestuhodně zblízka přestřelil.

Hned po přestávce bylo vyrovnánáno. Právě střídající Hanzlík při svém prvním kontaktu s míčem nešťastně zasáhl míč rukou a Svoboda z penalty vyrovnal, pak už se skóre nezměnilo. „Bylo to vyrovnané, bohužel ale domácí chtěli kopat brambory, ne hrát fotbal. Moc to nechápu stejně jako výkon rozhodčího, jenž beztrestně nechával celé utkání okopávat dobře hrajícího Tomáše Radostu. Žluté karty dával jen nám,“ zlobil se kouč Lidic Jaroslav Topka.

Naopak mladého Filipa Hanzlíka podržel. „Ta penalta byla bez řečí, ale nevyčítám mu nic. Balon zaregistroval v poslední chvíli, tohle se při fotbalu může stát komukoliv.“

Tišice – Lidice 1:1 (0:1). Branky: 46. J. Svoboda – 25. Häckl. Rozhodčí: Kvasnička.

Lidice: Kohout – Puverle, A. Radosta, Míčka, Halwiger (46. Hanzlík) – T. Vysloužil (75. Wohlmuth), Zýka, Häckl. V. Vysloužil – T. Radosta, Egrmaier.