„Ztratili jsme zbytečně body, byli jsme lepší. Nakonec jsme ale vyrovnali až v poslední minutě,“ zlobil se trenér Lidic Jaroslav Topka. Jeho tým poslal do vedení Falout, když obešel dva hráče a v 10. minutě i přesně zakončil. Jenže za dalších deset minut uzdravený Šnídl po podobné akci vnikl do vápna a vedle Kohouta k tyči vyrovnal. A za čtyři minuty bylo v Městečku ještě veseleji. To si Šnídl postavil míč na půlce půlky a jak to umí snad jen on – z trestného kopu Kohouta překonal.

Měl pak ještě jeden docela povedený, ten už gólman Lidic lapil, ale jinak se od gólu na 2:1 dostávaly do více nadějných možností Lidice. Ovšem A. Radosta místo odkryté brány trefil jen beka, několik centrů pak těsně nenašlo adresáta.

Tlak hostů postupně sílil a nakonec vyústil přece jen ve vyrovnání. Falout se nenechal otrávit tím, že mu v 70. minutě rozhodčí neuznali branku a v 90. minutě přesnou hlavičkou rozesmutnil domácí výběr. „Ještěže tak, ale příště s Tuchoměřicemi už musíme zabrat. Ztrát je nějak moc, tahle byla úplně zbytečná,“ dodal Jaroslav Topka.

Městečko – Lidice 2:2 (2:1). Branky: 20. a 24. Šnídl – 10. a 90. Falout. Rozhodčí: Zelenda.

Lidice: Kohout – Puverle, Štika, Halwiger, Vl. Vysloužil – Vosyka, T. Radosta, A. Radosta (65. Häckl), Egrmaier (72. Zýka) – Falout, Pavelec (60. T. Vysloužil).