Přesto brzy vedli hosté, po centru Kozla otevřel skóre hlavou Jícha. Jenže vzápětí vyrovnal Dostál střelou z dálky. Hosty to nedeprimovalo a měli další možnosti. ve 20. Jícha přehazoval gólmana, ten zahrál za šestnáctkou rukou, ale červenou nedostal a při TK Jíchy ho na čáře zastoupil obránce.

Červenou pak mohl dostat také Dufek, nicméně ani tady hlavní Zuskin nedělal vylomeniny. Jícha pak promarnil další tutovku, když s brankářem přehodil i bránu.

Po obrátce Čechie začala mizerně a koledovala si o gól, nicméně brankář Červenka ji třikrát podržel. Místo toho udeřilo na druhé straně. Zelenka v 79. vysunul Neubergera a jeho centr Elman na dlouhou nohu trefil – 1:2. Domácí odpadli, Zelenka mohl náskok potvrdit, ale nedal. Vysunul ale následně Jíchu a ten přece jen ještě jednou trefil. „Výsledek mi těší, je důležitý, vlastně se hrálo o šest bodů. Chybí nám však pohoda, snad se ještě víc uklidníme doma s Hořovickem,“ věří trenér Čechie Milan Závodský.

Loděnice – Velká Dobrá 1:3 (1:1). Branky: 12. Dostál – 11. a 85. Jícha, 79. Elman. Rozhodčí: Zuskin.

Dobrá:
Červenka – Dufek, Bílek, Duda, Lev – Neuberger, Machek, Zelenka, Nosek (58. Elman) – Jícha (89. Andruchovič), Kozel (70. Stolár).