Domácí nastoupili s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek proti favoritovi, od kterého na podzim inkasoval devět branek. I teď dostali první gól po nedorozumění obrany, kdy Brabec dával do prázdné klece. Poté několikrát zahrozili z brejků, ale urputně se bránili herní kvalitě kompletního soupeře. Vyrovnání přinesla krásná střela Moravce zpoza šestnáctky. Ještě do poločasu stačili hosté skórovat Bubeníkem s přímého kopu. Ve druhé části vystřelil Brabec ze 30 metrů a zvýšil na 1:3. Domácí zabrali, vytvořili si šance, ale pouze snížili tradičním střelcem posledních kol Portužákem. Po velmi kvalitním utkání vládla spokojenost v řadách hostů, domácí by byli spokojenější z bodem, ale uznali kvalitu soupeře a za předvedený výkon se nemusí stydět.
Zabral i další celek ze spodku tabulky – poslední Dřetovice. Ty doma obraly o bod Kablo po remíze 2:2. Remízové kolo dokonaly výsledky ze hřišť v Hrdlívě a na Slovanu. Tam remizovaly Tuchlovice a na Slovanu po divoké přestřelce 5:5 Slaný. Přitom v půli vedlo 2:0. V posledním duelu nedal Stochov doma šanci Srbči.V předehrávce Sparta vyhrála v Rozdělově.

Výsledky:

Stochov - Srbeč 4 : 1 (0:0) Plicka 2, Rajma, Bachura - Pecinka
Libušín - Družec 2 : 3 (1:2) Moravec, Portužák - Brabec 2, Bubeník
Dřetovice - Kablo Kladno 2 : 2 (2:1) nehl.
Rozdělov - Sparta Doly 1 : 3 (0:2) Isem - Fujdiar Jos., Berovič, Kolářský
Hrdlív - Tuchlovice 2 : 2 (1:1) Vondrák, Hádl - Dutkovič, Vyskočil
Slovan Kladno - Slaný 5 : 5 (0:2) Suchopár T. 2, Hamrle, Šála P., Abrhám T. - nehl.