Hosté již v kompletní sestavě od začátku zodpovědně bránili a podařilo se jim eliminovat tahouny Pazderu, Sedláčka a Stahla. Domácí recept na výborně organizovanou obranu nenašli. Skóre otevřel na druhé straně bombou Eichler a Slaný pak sice přidalo, jenže otevřelo zadní vrátka a minutu před půlí se řítil na domácí branku Křenek. Byl sražen a penaltu proměnil Skala. Druhý poločas domácí začali velkým tlakem, avšak bez zakončení. Naopak s chutí hrající hosté zakončili jeden z brejků a střelou Slámy na 0:3. Až tři minuty před koncem se dočkal i domácí kanonýr Pazdera, když po pěkné kombinační akci překonal bezmocného Šmolíka.

Stínem kola je poměrně vážné zranění Šmejkala z Kabla, který si utrhl vaz v rameni po nešťastném střetu s gólmanem nekompletního Stochova. Ten pouze v devíti inkasoval v Kročehlavech nakonec jen čtyři fíky, což nebylo tak hrozné.

Nečekala se těsná porážka Sparty na hřišti bojovné a zodpovědně hrající Srbče. Družec, který dnes čeká doma od 17 hodin zápas podzimu o první místo se zatím stoprocentním Kablem, si poradil 4:0 s Rozdělovem, góly však dával až po obrátce.

O zápase Kamenné Žehrovice – Hrdlív a kanonádě čtyřgólového Vlastimila Svobody jsme psali už před týdnem a ve výčtu kola už tak schází jediný střet mezi Slovanem a Buštěhradem. Kladenští však šetřili trávník a nehrálo se.

Výsledky: Kročehlavy – Stochov 4:0 (3:0, Berovič 2, Puverle, Hrubeš), Srbeč – Sparta Kladno 2:1 (1:0, Čermák, Piták – Fujdiar Jos.), K. Žehrovice – Hrdlív 7:1 (4:0, V. Svoboda 4, Klír 2, Kopačinský, Novák – Hádl), Slovan Kladno Buštěhrad odloženo pro nezpůsobilý terén, Slaný – Libušín 1:3 (0:2, Pazdera – Eichler, Skala pk, Sláma), Rozdělov – Družec 0:4 (0:0, Škvára, Brabec, Jupa, Matouch).