Kablo tak skončilo až druhé, byť v závěru soutěže stavělo hodně silný tým včetně Kubouška, Egrmaiera či Tůmy. Ti nastoupili i proti Libušínu, který v závěru soutěže prověřil po Družci druhý elitní celek. Hosté však začali v deseti bezpěti hráčů základu,od první minuty jen bránili a již v jedenácti dokázali vyrovnat na 1:1 z penalty. Ve druhém poločase domácí ve snaze vrátit se do vedení zapomínali bránit a Patka vychytal hosty ve třech tutovkách. Ti poté byli ztrestáni čtyřmi góly lepších Kročehlav.

V dalších duelech potvrdilo Slaný třetí příčku výhrou nad Spartou, která ale nehrála špatně a v utkání bohatém na branky v poločase dokonce vedla. Slovan sice v dohráve vysoko prohrál v Žehrovicích, ale naopak se sám střelecky rozparádil proti Spartě i Stochovu a vyšplhal na konečnéšesté místo. Výtečnou přestřelku obstarali borci Žehrovic a Srbče. ten v půli vedl nad favoritem 3:1, nakonec si ale odvezl sedm kousků.

22. kolo: Kablo- Libušín 5:1 (3:1,Tůma, Rolný z pk, Egrmaier, Kuboušek z pk, vlastní - Eichler z pk), Družec - Buštěhrad 3:0 kont., Slaný - Sparta5:3 (1:2,Stahl D. 3, Hořejší, Fiala - Slabý, Kolářský, vlastní), Slovan Kladno - Stochov 7:1 (5:0,Mašek 2, Trajtel 2, Šála, Suchopár T., Novák - Kočí), Žehrovice - Srbeč 7:5 (1:3,Kučera 2, Bártl 2, Dutkovič, Svoboda R., Svoboda Vl. - Červenka 2, Oblazný, Kroc, Hádl).

Dohrávky: Slovan Kladno - Sparta Doly 8:2 (3:2,Tyburec 2, Trajtel 2, Čimera, Šála P., Pergl, Suchopár T. - Kolářský, Stehlík), Žehrovice - Kablo Kladno 1:3 (1:2,Vyskočil - Nový, Šmejkal, Hanzlík), K. Žehrovice - Slovan7:2 (5:1,Svoboda Vl. 4, Votava 2, Hahn 1 - Šála 2).

1. Družec 20 18 0 2 84 : 17 54
2. Kablo Kladno 20 17 1 2 67 : 26 52
3. Slaný 20 13 0 7 74 : 44 39
4. Libušín 20 10 2 8 31 : 42 32
5. K. Žehrovice 20 10 2 8 69 : 45 32
6. Slovan Kladno 20 7 3 10 58 : 72 24
7. Sparta Doly 20 7 2 11 39 : 64 23
8. Stochov 20 6 2 12 31 : 61 20