Kablovka sice po poločase vedla 1:0, ale silná domácí sestava nakonec zvládla obrat. Gólově se na ní podíleli místní kanonýr D. Šíma, důrazný zadák Přerost a jemný technik Mačura.

Díky lepšímu skóre však tabulku dál vedou Tuchlovice, byť se proti Rozdělovu pořádně nadřely a ke třem bodům jim pomohl jediný gól trenéra místního A týmu Milana Bešty.

To Slanému se v koncovce dařilo o mnoho víc a doma smetl Stochov 7:0 a už je třetí.

Zlepšil se také Slovan, první výhru sezony oslavil v kladenském derby proti Spartě. byla jasná v poměru 3:0 a hodně se na ní podílel kouč Nova Pavel Filip. Bývalý borec třeba Lokomotivy Kladno hrát za staré pány vůbec poprvé, jeden gól dal a na další dva přihrál. Zajímavostí bylo, že hostující Jaroslav Fujdiar byl vyloučen. Musel si tak odstrát povinných pět minut za klandrem.

Nečekaně doma zaváhal Libušín. proti Srbči začal vlažně, dostal gól,po přestávce ale vyrovnal Křenek. Baník pak tlačil dál,hostující brankář ovšem čaroval azlikvidoval i dva samostatné nájezdy Břehovi. Když už byl překonán, míč skončil na břevně. Za nevyužití pěti čistých góĺovek byli domácí potrestáni před koncem, kdy seČervenka prosadil z velkého úhlu proti pěti domácíma angličanem přes celou bránu rozhodl -1:2.

Stehelčeves doma také sahala po vítězství, nad Rynholcem dlouho vedla, ale soupeř s prázdnou neodjel - Rajgl mu zajistil aspoń bod.

Výsledky: Stehelčeves - Rynholec 1:1 (1:0,Tóth - Rajgl), Družec - Kablo3:2 (0:1,Šíma D., Přerost, Mačura - Kříž, Lájoš), Slovan Kladno - Sparta3:0 (2:0,Filip, Tyburec J., Šála P.), Slaný - Stochov 7:0 (3:0,Sirůček 2, Pazdera 2, Švácha, Lunger, Žďárek), Tuchlovice - Rozdělov 1:0 (0:0,Bešta M.), Libušín - Srbeč 1:2 (0:1,Křenek - Dvořák, Červenka).