Turnaje se zúčastnily Slovan Velvary, Sokol Hrdlív a dva týmy pořádajícího klubu.

Nejnapínavějším zápasem byl od začátku do posledního hvizdu píšťalky rozhodčího zápas zlonického áčka s Velvary, jenž byl také soubojem o první místo.

Dramatickou koncovku vyřešily po výsledku 1:1 až penalty, které se domácímu mužstvu nevyvedly a tím obsadilo druhé místo za Velvarskými.
V závěrečném klání šlo zároveň o třetí místo a ani v tomto případě nebylo zlonickému celku přáno. Rezerva podlehla Hrdlívu 0:5 a obsadila poslední příčku.

Počasí se vydařilo, gólů padalo požehnaně a všichni si krásnou atmosféru turnaje užívali. Ač se jednalo o soupeření těch nejmenších fotbalistů, hráli všichni srdíčkem a s nasazením.

Zkrátka se bylo na co dívat a František Havel by měl ze svých malých svěřenců radost. Byl to právě on, kdo je naučil fotbal milovat, kdo jim vštěpoval bojovnost a fotbalového ducha.

Byl trénerem s velkým T a děti ho milovaly. SK Zlonice i nadále hodlá tradici jeho memoriálů pokračovat. Poděkování patří i celé jeho rodině, za vstřícnost a sponzorský dar.

Výsledky: Slovan Velvary – Zlonice A 1:1, Hrdlív 2:1, Zlonice B 6:1. SK Zlonice A – Hrdlív 3:2, Zlonice B 7:1. Sokol Hrdlív SK Zlonice B 5:0.