Co říkáte sestavě: Vašek (Ostrava) – Pončák (Trnava), Trousil (Brno), Neuwirth (Ostrava), Hamouz (Jablonec) – Jeslínek (Sparta, Bohemians), Marek (Ostrava), Šimůnek (Wolfsburg), Kalina (Ml. Boleslav) – Klinka (Aue, Trnava), Magera (Ostrava, Temešvár). Na lavičce by mohli být připraveni třeba Holub (Ml. Boleslav) či T. Procházka (Žižkov).

„Líbí se mi moc. Hrála by špičku první ligy, co bychom za ni při momentální zdravotní situaci dali,“ posteskl si asistent trenéra SK Stanislav Hejkal.

Pamětníkem v současném kladenském mužstvu je kapitán Lukáš Killar, jenž na Kladně kroutí pátou sezonu, tudíž se se všemi zmíněnými borci potkal v jednom dresu.

„Já ale rád hraju s těmi, co tady momentálně jsou. Jsou stejně dobří,“ prohlásil lídr týmu, jenž připomněl jednu důležitou věc. „Víc bylo těch, kteří prošli Kladnem a dnes o nich nikdo neví.“ Sedmadvacetiletý stoper nebere v potaz jen fotbalovou výkonnost.

„Pro mě jsou důležité také morální vlastnosti, proto bych některé z uvedených hráčů do současné party nebral,“ doplnil Killar.

Jedním členů All Stars SK nedávných let je odchovanec Kladna Tomáš Marek, kterému se stejně jako Hejkalovi zamlouvá.

„To je kádr snů, kdybychom se sehráli, tak bych to viděl pomalu na Ligu mistrů,“ se smíchem prohlásil bývalý kapitán Ostravy, jenž na tomto postu dlouho zastupoval zraněného Lukeše. Dnes nosí kapitánskou pásku Otepka.

„Hlasování v kabině dopadlo nerozhodně, takže ho dělá starší. Asi jsem měl špatnou předvolební kampaň nebo to bylo tím, že moji přívrženci jako Magera a další už tady nejsou,“ neztrácel Marek humor.

Přiznal také, že by si ještě někdy rád zahrál třeba s Kalinou, Klinkou, Magerou či současným hráčem SK Killarem.