O víkendu si vychutnaly Dobrou, která bez možnosti střídat sympaticky hrála fotbal až do samotného závěru. Poslední jedenáctou branku, svoji první jarní, vstřelil Čampulka, na kterého hrál celý tým.

Bitva o baráž se bude se odehrávat mezi čtyřmi týmy, přičemž si pohoršila Sparta, která doma prohrála na penalty se Svinařovem, a Smečno, jež se nesešlo k důležitému utkání na Slavoji. Sparťané zachránili dvě minuty před koncem alespoň bod, když se podruhé trefil Urban.

Smečno bylo pod drtivým tlakem a nebýt neschopnosti domácích střelců a výtečného výkonu brankáře Krále, jenž lapil za stavu 3:1 Vlkovi i desítku, odjelo by s velkým výpraskem. Paradoxně po snížení na 3:2 najednou tlačili hosté a Slavoj byl rád, že vůbec vyhrál.


K druhé příčce se přiblížily Novo a Slovan, které čeká v neděli dopoledne nesmírně důležité derby! První vyhrál v Dřetovicích, kde byl v druhé půli horší, přesto uspěl 3:1. V hektickém závěru zvítězili na červené 3:1 domácí, kteří mají už pět lidí v trestu. A to se chtějí vyhnout baráži! Slovan povinně porazil Lhotu a Buštěhrad Pchery.


Také Hřebeč se obávala případného pádu do baráže, tudíž do souboje s Knovízí naprala do sestavy čtyři áčkaře, kteří se podíleli na jedenácti gólech z dvanácti. Neudržitelný byl Sedláček, který nastřílel osm branek, z toho pět v jedné řadě. Třikrát se trefil Faktor. Jen gól Vyšína byl jediný béčkový. Za poražené snižoval na 11:1 Toman.

Kdo bude účastníkem baráže? Dřetovice nebo Knovíz?