V Kačici se loučila s kariérou místní legenda Michal Kedroň. Tečka to byla nejen z jeho strany parádní. Zahrál si prvních dvacet minut, přičemž svým posledním gólem v mistrovském utkání zahájil devastaci Přítočna. Místo na hřišti posléze přepustil Hellerovi, který stihl hattrick. 


Dubí mohlo mít jistotu přezimování na čele, kdyby porazilo venku Újezd. Domácí ale podali další kvalitní výkon a hosty fotbalově přemohli. Těm dovolili vstřelit jen jeden gól, což na body nestačilo. Dubí ještě může být mistrem podzimu. 


Hráči Vinařic si pohráli se Zákolanskými. Čest hostů sice dvěma góly alespoň trochu chránil Nosek, z domácích kopaček se však balon podíval do sítě rovnou šestkrát. Domácí jdou do zimní přípravy s krásným pocitem ze závěrečné výhry a nadějným čtvrtým místem.


Na rozbahněném hřišti přivítal Zichovec Pchery. Po pětibrankové první půli, kdy těsné vedení drželi hosté, se palby chopil osmnáctiletý talent Havlovec. Ke gólu z prvního dějství přidal další dva a průběh zápasu otočil.


Teprve podruhé v sezoně skončil zápas plným ziskem Žehrovic. Výhru nad postrachem favoritů – Pozdní, řídil obávaný útočník Olič, který skóroval třikrát. 
Závěr podzimu odehrály Třebichovice jen v deseti hráčích. Na zlonické béčko si za takovéto konstelace nevyšláply a hosté si odvážejí pohodové třígólové vítězství. Domácí se propadli na poslední flek, kde musí přečkat do jara.