Generalita z Ďolíčku tak na vlastní oči viděla, že pokud se přístup kladenských borců  zásadně nezmění, bude muset svoji farmu hráčsky podpořit.

Je pravda, že Bohemka nastoupila se čtyřmi borci kádru áčka (Šiml, Kolář, Bálek, Šumský), kteří dali hře fazonu, ani to však nemůže výkon SK omluvit.

„Mrzí mě, že čtyři hráči dokázali utkání takto ovlivnit. Nechci ale z toho vyvozovat závěry,"  prohlásil trenér Daniel Drahokoupil s tím, že áčkaři hráli jen hodinu, pak už se poměr sil na hřišti změnil.

Kladnu chyběli lehcí marodi Tóth a P. Růžička, plus Rada byl v práci. Navíc je vykartovaný. Ve druhé půli si ale zahrál Tenkl, jenž za SK hrál na podzim a potom, co mu nevyšlo angažmá v Senici, má zájem o kladenský dres.

Jelikož je hráčem Táborska,  bude se jednat. Trošku výhodou je, že sportovním manažerem Jihočechů je otec stopera Vavřiny.

Drahokoupil zkusil ve druhé půli na postu stopera mladého Hanzlíka, jenž se prý předvedl v dobrém světle a vypadá, že by mohl být variantou za Radu. Na druhou stranu je stále víc rozčarovaný z Holečka.

„V poslední době se mi vůbec nelíbí jeho přístup," prohlásil kouč, jenž si před nedělí dělá zálusk na dva borce Bohemky, kteří ho v utkání upoutali. Jsou to Šumský a Kolář.

Už to ale řešit nemusí, poněvadž nedělní duel v Králově Dvoře je odložený na středu 24. dubna.
Bohemians 19005 jun. – SK Kladno 3:0 (2:0).

Branky: 28., 50. Šebek, 35. Šplíchal.
Kladno:   Sedlák – Koiš, Samek, Vavřina, Holeček –  Procházka – Bartoš, J. Růžička, Hanzlík, Šimkovský – Vodička.  Střídali: Hanzlík, Štoncner, Janda,  Cafourek, Tenkl, Šarapov.