Navíc na středeční futsalový mač v hale Bios musí připravit čaj došlechtěný placaticí nepančovaného rumu!

Za začátku to ale nevypadalo, že mladíci budou tahat za kratší konec, poněvadž třikrát vedli. Mazáky to ale ze stoického klidu nevyvedlo. „Zatím je necháváme, aby je to bavilo," smál se za stavu 3:2 Martin Samek.
Záhy se ukázalo, že předříkávač vítězných pokřiků ví, o čem mluví.   Počtvrté nechali poražené skórovat až na 4:9.

Trenéři extraligových Rytířů by si určitě mezi fotbalisty posily nevybrali, byť někteří brusle i hokejku dobře zvládali.

U vítězů nejvíc zaujal bruslařskou elegancí  Lukáš Hajník. Na začátku sezony na hlavě zraněný kapitán SK byl v posledních dvou zápasech připravený na střídačce.

„Mám po všech vyšetřeních a jsem v pohodě. Jen se ještě bojím hlavičkovat,"   uvedl obránce SK s tím, že  hokej hrál jen s tátou a kamarády na rybníku.  Nejvíc z jeho hry těžil současný kapitán Tomáš Procházka, jenž si díky jeho přihrávkám užil také trochu hokejové radosti. Před utkáním se ale u rozhodčího Daniela Drahokoupila ujistil, že se nehraje na fotbalové ofsajdy.

Největším bouřlivákem  byl Martin Zahálka z týmu vítězů, jehož agresivní styl a výhrůžky soupeřům nešlo nevnímat stejně jako jeho maximální drzost a provokace. Na led kladenského zimáku vyjel odchovanec Teplic ve sparťanském dresu! „Kdyby hrály Teplice hokej, tak mám teplický dres," snažil, se se smíchem omluvit hokejové faux pas.

Na straně poražených se líbil Marek Tóth, nejlepší střelec Kladna v podzimní části. Minimálně jednou skóroval i na ledě. „Ani nevím kolik jich bylo," poznamenal s tím, že  ubývaly síly. Na druhou stranu prozradil, že starší borci  měli co oplácet. „Poslední dvě utkání na tréninku s námi prohráli," uvedl.

Mladí SK – Staří SK 5:11.
Mladí: Holeček – Sedlák, Hůla, Růžička, Tóth, Franek, Štoncner, Studený. 
Staří: Výborný – Vavřina, Procházka, Hajník, Samek, Zahálka, trenér Stibůrek, Krupička.