Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 9. a 10. května

Střední Čechy/ Do konce letošní sezony zbývá ještě šest kol i v mládežnických soutěžích. Přesto jeden postupující už je známí. Stali se jím dorostenci Mladé Boleslavi, kteří porazili v České lize Jablonec 2:1 a definitivně si už tak zajistili pro příští ročník účast v nejvyšší dorostenecké soutěži. Zajímavých výsledků jsme se ale znovu dočkali i v dalších mládežnických kategoriích.

12.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

ČESKÁ LIGA DOROSTU
24. kolo: Slavia Praha B – Bohemians B 1:1 (starší), 3:2 (mladší), Teplice B – České Budějovice B 1:1, 1:0, Pardubice – Liberec 3:2, 2:1, Plzeň B – Hr. Králové B 2:1, 4:0, Motorlet – Meteor Praha 2:0, 0:1, Sparta Praha B – Most B 3:0, 3:1, Nový Bydžov – Kladno 0:1, 0:0, Ml. Boleslav – Jablonec 2:1. 1:1. Dohrávka: Slavia Praha B – Pardubice 0:2, 4:0,
Starší
1. Ml. Boleslav 24 20 2 2 72:18 62
2. Liberec 24 12 4 8 50:36 40
3. Pardubice 24 12 2 10 42:32 38
4. Meteor Praha 24 11 5 8 31:32 38
5. Slavia Praha 23 11 4 8 44:33 37
6. Teplice B 24 11 3 10 37:31 36
7. Č. Budějovice B 24 9 8 7 41:45 35
8. Sparta Praha B 24 9 7 8 39:35 34
9. Motorlet 24 9 6 9 35:35 33
10. Most B 23 7 10 6 35:32 31
11. Kladno 23 8 6 9 28:34 30
12. Plzeň B 24 7 6 11 30:35 27
13. Hr. Králové B 23 7 6 10 30:42 27
14. Jablonec 24 7 4 13 24:35 25
15. Bohemians B 24 4 6 14 22:42 18
16. Nový Bydžov 24 4 5 15 23:66 17
Mladší
 1. Slavia Praha B 23 18 2 3 60:19 56
2. Sparta Praha B 24 14 5 5 61:29 47
3. Liberec 24 13 6 5 50:29 45
4. Jablonec 24 13 6 5 45:34 45
5. Ml. Boleslav 24 10 7 7 39:32 37
6. Kladno 23 10 6 7 43:31 36
7. Meteor Praha 24 9 6 9 32:27 33
8. Pardubice 24 10 3 11 34:44 33
9. Plzeň B 24 9 5 10 45:44 32
10. Motorlet 24 9 3 12 39:44 30
11. Bohemians B 24 8 5 11 32:41 29
12. FK Teplice 24 7 5 12 35:45 26
13. Hr. Králové B 23 7 5 11 30:44 26
14. Most B 23 7 3 13 37:50 24
15. Nový Bydžov 24 5 3 16 22:57 18
16. Č. Budějovice B 24 4 4 16 29:63 16

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
20. kolo: Vikt. Žižkov – Sez. Ústí 1:1 (starší), 1:1 (mladší), Klatovy – Příbram B 3:2, 1:1, Benešov – Prachatice 2:3, 5:0, Motorlet B – Strakonice 1:1, 2:4, Rokycany – Sp. Příbram 5:1, 2:1, Vlašim – Písek 1:0, 1:7, Domažlice – ZČE Plzeň 3:1, 1:8.
Starší
1. Sez. Ústí 20 15 2 3 56:28 47
2. Motorlet B 20 10 6 4 36:22 36
3. Strakonice 20 10 4 6 25:23 34
4. Prachatice 20 10 2 8 28:30 32
5. Benešov 20 10 1 9 40:37 31
6. Příbram B 20 9 3 8 38:32 30
7. Vikt. Žižkov 20 8 4 8 39:23 28
8. Rokycany 20 8 3 9 45:46 27
9. Písek 20 8 3 9 33:34 27
10. Domažlice 20 8 3 9 36:45 27
11. Klatovy 20 7 5 8 38:43 26
12. Vlašim 20 7 4 9 24:31 25
13. Sp. Příbram 20 5 1 14 27:55 16
14. ZČE Plzeň 20 2 5 13 20:36 11
Mladší
1. Příbram B 20 16 3 1 58:11 51
2. Motorlet B 20 16 1 3 68:27 49
3. Vikt. Žižkov 20 14 4 2 52:11 46
4. Písek 20 12 3 5 44:21 39
5. Benešov 20 11 3 6 45:33 36
6. ZČE Plzeň 20 8 7 5 44:25 31
7. Klatovy 20 7 4 9 23:31 25
8. Sez. Ústí 20 7 4 9 30:39 25
9. Sp. Příbram 20 8 0 12 33:39 24
10. Rokycany 20 6 4 10 27:48 22
11. Prachatice 20 5 2 13 26:44 17
12. Strakonice 20 4 4 12 18:36 16
13. Domažlice 20 3 1 16 18:71 10
14. Vlašim 20 1 4 15 8:58 7
Skupina B
20. kolo: Česká Lípa – Junior Praha 2:1, 1:1, Roudnice – K. Vary 4:3, 1:1, Dukla Praha – Kladno B 5:0,5:1, Blšany – Ústí n. L. 6:2, 3:1, Meteor Praha B – Varnsdorf 5:3, 2:0, Sokolov – Podolí 3:2, 5:2, Libuš – Děčín 1:3, 4:0.
Starší
1. Dukla Praha 20 18 0 2 70:16 54
2. Sokolov 19 15 1 3 64:17 46
3. Ústí n. L. 19 12 2 5 57:33 38
4. Meteor Praha 19 10 2 7 35:24 32
5. Kladno B 20 9 4 7 31:36 31
6. K. Vary 20 9 2 9 46:47 29
7. Junior Praha 20 7 6 7 30:41 27
8. Libuš 20 7 4 9 40:51 25
9. Česká Lípa 20 7 3 10 30:45 24
10. Varnsdorf 20 7 2 11 34:38 23
11. Roudnice 20 4 6 10 28:36 18
12. Podolí 20 6 0 14 26:53 18
13. Děčín 20 4 4 12 29:48 16
14. Blšany 19 4 2 13 30:65 14
Mladší
1. Sokolov 19 15 3 1 69:16 48
2. Dukla Praha 20 15 3 2 74:31 48
3. Libuš 20 15 1 4 68:23 46
4. Podolí 20 11 4 5 51:34 37
5. Česká Lípa 20 11 4 5 53:38 37
6. Meteor Praha 19 11 3 5 41:20 36
7. Roudnice 20 11 2 7 45:29 35
8. Ústí n. L. 19 8 4 7 45:25 28
9. Junior Praha 20 5 2 13 31:77 17
10. Kladno B 20 4 3 13 30:56 15
11. Blšany 19 4 2 13 29:66 14
12. K. Vary 20 3 4 13 34:73 13
13. Děčín 20 4 1 15 22:61 13
14. Varnsdorf 20 3 0 17 24:67 9
Skupina C
20. kolo: AFK Chrudim – Ol. Hr. Králové 2:1, 2:0, Rapid Liberec – Pardubice 0:2, 0:4, Jablonec B – Pěnčín/
/Turnov 2:2, 5:0, Dvůr Králové – Choceň 3:1, 9:1, Náchod/Deštné – Liberec B 4:1, 1:2, FK Kolín – Nymburk 2:0, 1:2, Čáslav – Ml. Boleslav B 0:2, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B 20 16 2 2 61:12 50
2. AFK Chrudim 20 16 1 3 56:26 49
3. Jablonec B 20 10 4 6 48:34 34
4. Čáslav 20 10 2 8 43:38 32
5. FK Kolín 20 9 3 8 34:39 30
6. Liberec B 20 8 5 7 39:31 29
7. Dvůr Králové 20 9 2 9 28:30 29
8. Pardubice B 20 8 4 8 30:24 28
9. Pěnčín/Turnov 20 8 4 8 37:36 28
10. Ol. Hr. Králové 20 7 3 10 37:46 24
11. Náchod/Deštné 20 5 6 9 35:49 21
12. Rapid Liberec 20 6 2 12 19:41 20
13. Choceň 20 4 1 15 18:49 13
14. Nymburk 20 3 3 14 22:52 12
Mladší
1. Ml. Boleslav B 20 16 2 2 76:12 50
2. FK Kolín 20 14 3 3 49:27 45
3. Ol. Hr. Králové 20 14 1 5 58:15 43
4. AFK Chrudim 20 13 2 5 48:20 41
5. Jablonec B 20 12 4 4 54:22 40
6. Liberec B 20 13 1 6 59:28 40
7. Pardubice B 20 11 3 6 51:26 36
8. Čáslav 20 8 2 10 36:37 26
9. Dvůr Králové 20 8 0 12 46:58 24
10. Náchod/Deštné 20 6 3 11 39:60 21
11. Pěnčín/Tur 20 6 2 12 33:68 20
12. Rapid Liberec 20 4 2 14 37:60 14
13. Nymburk 20 2 0 18 22:86 6
14. Choceň 20 0 1 19 8:97 1

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
24. kolo: Slavie Praha – Jablonec 1:0 (starší), 2:2 (mladší), Liberec – Č. Budějovice 0:2, 3:0, Most – Teplice 2:3, 1:1, Kladno – Plzeň 4:1, 4:1, Vejprnice – Sparta Praha 0:2, 0:8, Příbram – Hořovicko 10:0, 3:0, Hr. Králové – Ml. Boleslav 1:4, 1:1, Bohemians – Pardubice 1:1, 0:0.
Starší
1. Teplice 24 17 3 4 77:31 54
2. Slavie Praha 24 17 2 5 75:22 53
3. Bohemians 24 15 6 3 72:18 51
4. Sparta Praha 24 15 6 3 60:28 51
5. Příbram 24 12 3 9 62:31 39
6. Plzeň 24 11 4 9 53:32 37
7. Hr. Králové 24 10 6 8 63:34 36
8. Č. Budějovice 24 10 5 9 63:34 35
9. Most 24 9 8 7 43:34 35
10. Ml. Boleslav 24 9 7 8 60:41 34
11. Pardubice 24 7 9 8 66:36 30
12. Liberec 24 8 2 14 36:38 26
13. Kladno 24 7 3 14 42:59 24
14. Jablonec 24 7 2 15 29:51 23
15. Vejprnice 24 3 4 17 19:54 13
16. Hořovicko 24 0 0 24 7:284 0
Mladší
1. Sparta Praha 24 23 1 0 78:6 70
2. Příbram 24 20 1 3 98:16 61
3. Slavia Praha 24 15 7 2 67:21 52
4. Teplice 24 16 2 6 72:32 50
5. Hr. Králové 24 14 5 5 51:24 47
6. Kladno 24 14 1 9 58:46 43
7. Jablonec 24 13 3 8 56:27 42
8. Most 24 10 2 12 35:42 32
9. Č. Budějovice 24 9 4 11 51:49 31
10. Plzeň 24 9 2 13 42:42 29
11. Bohemians 24 7 3 14 23:47 24
12. Liberec 24 7 2 15 36:53 23
13. Pardubice 24 6 4 14 29:42 22
14. Ml. Boleslav 24 4 5 15 20:49 17
15. Hořovicko 24 4 0 20 21:69 12
16. Vejprnice 24 0 0 24 9:181 0

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
20. kolo: Č. Budějovice B – Jindř. Hradec 1:1 (starší), 1:0 (mladší), Příbram B – Slavia Praha B 3:2, 2:1, Podolí – Tábor 0:1, 2:0, Doubravka – Strakonice 2:0, 1:3, Bohemians B – Klatovy 1:0, 2:1, Motorlet – Písek 1:1, 5:1, Plzeň B – Tachov 3:1, 0:2.
Starší
1. Motorlet 20 16 2 2 59:12 50
2. Slavia Praha B 20 15 3 2 75:12 48
3. Plzeň B 20 11 3 6 42:34 36
4. Tábor 20 9 5 6 27:36 32
5. Tachov 20 8 5 7 30:41 29
6. Podolí 20 9 1 10 38:34 28
7. Bohemians B 20 9 1 10 40:38 28
8. Písek 20 7 6 7 25:32 27
9. Doubravka 20 7 4 9 27:34 25
10. Příbram B 20 7 4 9 37:50 25
11. Č. Budějovice B 20 5 7 8 19:23 22
12. Jindř. Hradec 20 5 4 11 29:38 19
13. Strakonice 20 4 3 13 31:55 15
14. Klatovy 20 3 2 15 18:58 11
Mladší
1. Motorlet 20 17 2 1 90:11 53
2. Podolí 20 16 2 2 76:15 50
3. Slavia Praha B 20 13 4 3 63:22 43
4. Písek 20 12 1 7 44:32 37
5. Strakonice 20 9 6 5 43:24 33
6. Bohemians B 20 10 3 7 48:36 33
7. Tachov 20 9 4 7 48:43 31
8. Klatovy 20 7 2 11 40:52 23
9. Příbram B 20 6 4 10 32:51 22
10. Č. Budějovice B 20 6 3 11 20:41 21
11. Tábor 20 5 5 10 30:35 20
12. Plzeň B 20 5 1 14 23:67 16
13. Doubravka 20 2 4 14 17:81 10
14. J. Hradec 20 2 1 17 14:78 7
Skupina B
20. kolo: K. Vary – Žižkov 1:5, 1:3, Ostrov – St. Boleslav 1:1, 1:1, Most B – Sparta Praha B 2:4, 1:2, Neratovice – Sokolov 2:2, 0:4, Meteor Praha – Teplice B 5:2, 3:0, Ústí n. L. – Dukla Praha 0:4, 2:0, Junior Praha – Bílina 2:0, 2:2.
Starší
1. Sokolov 20 15 2 3 72:19 47
2. Sparta Praha B 20 15 0 5 59:18 45
3. Dukla Prah 20 14 1 5 60:16 43
4. Ústí n. L. 20 13 1 6 57:31 40
5. Meteor Praha 20 12 3 5 48:19 39
6. Žižkov 20 12 2 6 67:16 38
7. Teplice B 20 11 2 7 44:26 35
8. Junior Praha 20 8 2 10 28:30 26
9. Most B 20 7 4 9 41:42 25
10. Neratovice 20 6 5 9 28:39 23
11. K. Vary 20 5 2 13 21:61 17
12. St. Boleslav 20 4 3 13 23:65 15
13. Bílina 20 3 2 15 19:72 11
14. Ostrov 20 0 1 19 5:118 1
Mladší
1. Sparta Praha B 20 16 3 1 92:16 51
2. Ústí n.L. 20 16 2 2 63:11 50
3. K. Vary 20 13 4 3 68:25 43
4. Meteor Praha 20 13 3 4 57:23 42
5. Sokolov 20 11 5 4 63:27 38
6. Dukla Praha 20 10 3 7 41:32 33
7. Žižkov 20 10 1 9 46:27 31
8. Neratovice 20 8 3 9 38:51 27
9. Most B 20 6 4 10 29:47 22
10. Teplice B 20 6 3 11 34:46 21
11. Junior Praha 20 4 3 13 34:62 15
12. Bílina 20 3 5 12 21:73 14
13. St. Boleslav 20 2 2 16 12:62 8
14. Ostrov 20 0 3 17 7:103 3
Skupina C
20. kolo: Pardubice B – Čáslav 3:1, 1:4, Liberec B – Ml. Boleslav B 1:0, 0:1, Nymburk – Nový Bydžov 0:0, 1:12, Svitavy – Vysoké Mýto 1:2, 1:1, Náchod/Deštné – AFK Chrudim 1:3, 2:1, FK Kolín – Rychnov n. K. 2:1, 5:0, Ol. Hr. Králové – Hr. Králové B 2:5, 1:3.
Starší
1. AFK Chrudim 20 15 2 3 78:21 47
2. Nový Bydžov 20 13 4 3 43:22 43
3. Hr. Králové 20 11 4 5 38:22 37
4. Ml. Boleslav 20 11 3 6 40:29 36
5. Vysoké Mýto 20 9 7 4 21:17 34
6. Čáslav 20 8 4 8 27:24 28
7. FK Kolín 20 8 4 8 36:43 28
8. Pardubice 20 8 3 9 35:26 27
 9. Nymburk 20 8 3 9 26:34 27
10. Liberec B 20 8 1 11 32:56 25
11. Náchod/Deštné 20 8 0 12 29:40 24
12. Svitavy 20 6 3 11 28:39 21
13. Rychnov n. K. 20 5 1 14 21:49 16
14. Ol. Hr. Králové 20 2 1 17 19:51 7
Mladší
1. Náchod/Deštné 20 17 2 1 69:11 53
2. Nový Bydžov 20 15 3 2 85:21 48
3. AFK Chrudim 20 15 1 4 73:20 46
4. Vysoké Mýto 20 11 3 6 47:31 36
5. Ol. Hr. Králové 20 11 0 9 38:27 33
6. FK Kolín 20 10 2 8 48:36 32
7. Svitavy 20 9 4 7 47:18 31
8. Hr. Králové 20 10 0 10 50:37 30
9. Čáslav 20 7 7 6 36:20 28
10. Ml. Boleslav B 20 8 3 9 34:30 27
11. Pardubice 20 6 1 13 40:55 19
12. Liberec B 20 3 3 14 29:49 12
13. Rychnov n. K 20 2 3 15 29:76 9
14. Nymburk 20 0 0 20 5:199 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
24. kolo: SK Rakovník – FK Kolín B 0:1 (starší), 2:3 (mladší), Jun. Kralupy – Dobříš 2:1, 1:3, Brandýs n. L. – AFK Kolín 2:0, 6:0, Slaný – Novo Kladno 0:4, 4:0, Velim – Čelákovice 3:1, 0:0, St. Boleslav – Hořovicko 2:5, 1:5, Beroun – Neratovice 1:1, 2:4, Kutná Hora – Kosmonosy 0:0, 2:2. Dohrávky: Kosmonosy – Novo Kladno 3:1, 1:1, Neratovice – Hořovicko 2:0, 3:0.
Starší
1. Hořovicko 24 16 3 5 68:30 51
2. Kosmonosy 24 16 3 5 57:27 51
3. Neratovice 24 15 4 5 43:24 49
4. Slaný 23 14 3 6 59:36 45
5. St. Boleslav 24 14 2 8 65:60 44
6. Kutná Hora 24 13 4 7 65:32 43
7. AFK Kolín 24 10 2 12 49:56 32
8. SK Rakovník 24 9 3 12 36:46 30
9. Novo Kladno 24 9 3 12 43:54 30
10. Kralupy 24 8 5 11 56:58 29
11. Dobříš 24 9 2 13 40:53 29
12. Čelákovice 24 8 4 12 43:51 28
13. FK Kolín B 24 8 3 13 41:57 27
14. Velim 24 8 2 14 40:52 26
15. Beroun 24 6 1 17 29:76 19
16. Brandýs n. L. 23 6 0 17 29:51 18
Mladší
1. Neratovice 24 17 5 2 83:22 56
2. Kutná Hora 24 18 2 4 80:29 56
3. SK Rakovník 24 17 4 3 59:26 55
4. Hořovicko 24 12 3 9 76:54 39
5. St. Boleslav 24 12 2 10 72:64 38
6. Dobříš 24 11 3 10 47:42 36
7. Beroun 24 10 6 8 41:53 36
8. Slaný 23 10 4 9 58:44 34
9. Čelákovice 24 9 6 9 35:37 33
10. Brandýs n. L. 23 9 5 9 55:50 32
11. Kosmonosy 24 8 7 9 33:35 31
12. Novo Kladno 24 7 6 11 45:54 27
13. Velim 24 6 6 12 54:60 24
14. FK Kolín B 24 6 1 17 42:67 19
15. Kralupy 24 3 4 17 16:69 13
16. AFK Kolín 24 3 2 19 18:108 11

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
20. kolo: Kralupy – Komárov 5:5, Kročehlavy – Tn. Rakovník 3:1, Králův Dvůr – Sp. Kladno 2:1, Zdice – Velvary 3:5, N. Strašecí – Brandýsek 6:2, Obříství – Loděnice 2:1, Libiš – Pš. Mělník 0:4. Dohrávka: Loděnice – Kralupy 5:0.
1. Kročehlavy 20 16 3 1 94:20 51
2. Pš. Mělník 20 15 1 4 66:17 46
3. Loděnice 20 13 3 4 59:27 42
4. Tn. Rakovník 20 12 2 6 49:27 38
5. Komárov 19 10 3 6 56:54 33
6. Králův Dvůr 20 8 4 8 51:49 28
7. Velvary 20 9 1 10 45:55 28
8. Zdice 19 8 3 8 51:38 27
9. N. Strašecí 20 7 6 7 43:40 27
10. Libiš 20 6 2 12 24:47 20
11. Obříství 20 5 3 12 22:54 18
12. Brandýsek 20 5 3 12 29:64 18
13. Kralupy 20 2 4 14 28:70 10
14. Sp. Kladno 20 1 6 13 14:69 9
Skupina B
20. kolo: Jirny – Dol. Bousov 3:1, Všechlapy – Semice 2:4, Velký Borek – Mn. Hradiště 0:2, Čejetice – Zeleneč 5:0, Pěčice – Krnsko 3:0, Akuma MB – Luštěnice 1:5, Kost. Hlavno – Byšice 0:5.
1. Jirny 20 14 4 2 56:22 46
2. Čejetice 20 14 2 4 52:24 44
3. Pěčice 20 12 4 4 41:16 40
4. Mn. Hradiště 20 10 3 7 57:32 33
5. Luštěnice 20 9 6 5 48:28 33
6. Zeleneč 20 8 6 6 55:41 30
7. Velký Borek 20 9 3 8 31:32 30
8. Semice 20 8 3 9 45:49 27
9. Všechlapy 20 7 4 9 42:48 25
10. Byšice 20 6 6 8 30:32 24
11. Dol. Bousov 20 7 3 10 31:41 24
12. Krnsko 20 7 0 13 32:47 21
13. Akuma MB 20 3 2 15 19:74 11
14. Kost. Hlavno 20 2 2 16 17:70 8
Skupina C
20. kolo: Mirošovice – Veltruby 9:1, Boh. Poděbrady – Dol. Kralovice 3:2, Ovčáry – Kunice 5:4, Sn. Poděbrady – Kouřim 4:1, Říčany – Kluky 0:4, AFK Pečky – Paběnice 9:4, Český Brod – Libodřice 5:0. Dohrávka: Mirošovice – Boh. Poděbrady 1:1.
1. B. Poděbrady 19 15 2 2 101:22 47
2. Český Brod 20 15 1 4 76:23 46
3. Kluky 19 14 3 2 65:17 45
4. Kunice 20 11 2 7 46:40 35
5. AFK Pečky 19 11 0 8 73:38 33
6. Sn. Poděbrady 20 9 4 7 46:39 31
7. Dol. Kralovice 20 9 3 8 60:44 30
8. Ovčáry 20 8 0 12 62:66 24
9. Říčany 20 7 3 10 50:55 24
10. Libodřice 20 7 3 10 42:57 24
11. Mirošovice 20 5 6 9 37:47 21
12. Paběnice 20 6 1 13 51:70 19
13. Kouřim 19 6 1 12 34:69 19
14. Veltruby 20 0 1 19 10:166 1
Skupina D
20. kolo: Milín – Všenory 8:2, Teplýšovice – Votice 2:3, Týnec n. S. – Sedlčany 0:2, Všeradice – Benešov B 2:4, Nový Knín – Petrovice 3:5, Jílové – Průhonice 8:0, Lety – Sedl. /Prčice 1:3.
1. Sedlčany 20 15 3 2 66:17 48
2. Votice 20 13 4 3 68:27 43
3. Jílové 19 13 3 3 68:25 42
4. Petrovice 20 12 1 7 49:33 37
5. Lety 20 11 2 7 64:36 35
6. Týnec n. S 20 9 2 9 34:42 29
7. Sedl./Prčice 20 8 4 8 39:33 28
8. Nový Knín 20 9 0 11 55:54 27
9. Benešov 20 8 3 9 37:53 27
10. Všeradice 20 7 4 9 43:44 25
11. Milín 20 7 1 12 38:47 22
12. Teplýšovice 19 6 1 12 36:51 19
13. Všenory 20 5 3 12 25:71 18
14. Průhonice 20 0 1 19 14:103 1

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
24. kolo: Sedlčany – Kutná Hora 3:1 (starší), 3:1 (mladší), Sp. Příbram – Dobříš 11:0, 2:1, Vlašim – SK Rakovník 0:3, 1:3, Tn. Rakovník – Beroun 0:2, 0:4, Pš. Mělník – Jílové 0:4, 0:0, Mnichovohradištský SK – Benešov 4:2, 0:4, SK Kladno B – Lysá nad Labem 5:1, 7:5, Čelákovice – Kosmonosy 4:0, 3:0.
Starší
1. SK Rakovník 24 20 4 0 94:12 64
2. Beroun 23 19 3 1 81:20 60
3. SK Kladno 24 16 4 4 86:29 52
4. Sedlčany 24 16 3 5 88:41 51
5. Vlašim 24 13 7 4 59:26 46
6. Mn. Hradiště 24 12 4 8 42:35 40
7. Jílové 24 10 8 6 60:35 38
8. Čelákovice 24 9 6 9 40:44 33
9. Lysá n. L. 24 10 0 14 43:72 30
10. Pš. Mělník 24 7 4 13 37:60 25
11. Benešov 24 7 3 14 49:50 24
12. Sp. Příbram 24 6 6 12 31:46 24
13. Tn. Rakovník 24 7 2 15 29:49 23
14. Kosmonosy 23 6 2 15 21:54 20
15. Kutná Hora 24 3 3 18 21:62 12
16. Dobříš 24 0 1 23 20:166 1
Mladší
1. SK Kladno 24 19 4 1 97:23 61
2. Čelákovice 24 19 2 3 86:23 59
3. Benešov 24 19 1 4 86:20 58
4. Vlašim 24 17 2 5 89:17 53
5. SK Rakovník 24 16 2 6 68:20 50
6. Pš. Mělník 24 12 4 8 44:35 40
7. Beroun 23 12 2 9 60:36 38
8. Dobříš 24 9 3 12 54:61 30
9. Jílové 24 7 8 9 47:79 29
10. Sedlčany 24 8 2 14 38:69 26
11. Lysá n. L. 24 8 0 16 68:75 24
12. Kosmonosy 23 6 3 14 32:75 21
13. Sp. Příbram 24 6 2 16 27:64 20
14. Mn. Hradiště 24 5 3 16 27:78 18
15. Kutná Hora 24 4 1 19 17:103 13
16. Tn. Rakovník 24 1 7 16 6:68 10

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
20. kolo: SK Rakovník B – Beroun B 2:4 (starší), 11:0 (mladší), Kročehlavy – Jun. Kralupy 2:1, 3:0, Mníšek p. B. – Sp. Kladno 2:1, 3:1, Brandýsek – Rožmitál 10:0, 1:2, N. Strašecí – Hořovicko B 3:2, 3:2, Velvary – Králův Dvůr 0:5, 1:3.
Starší
1. Kročehlavy 19 15 2 2 52:14 47
2. N. Strašecí 19 12 5 2 40:18 41
3. Brandýsek 19 13 1 5 73:26 40
4. Králův Dvůr 18 13 1 4 45:15 40
5. Slaný 18 10 2 6 58:42 32
6. Sp. Kladno 18 8 4 6 56:25 28
7. SK Rakovník B 19 8 2 9 35:47 26
8. Kralupy 18 7 3 8 45:33 24
9. Beroun B 18 7 1 10 26:53 22
10. Velvary 19 6 2 11 42:71 20
11. Mníšek p. B. 19 6 1 12 36:45 19
12. Hořovicko B 18 2 0 16 26:82 6
13. Rožmitál 18 1 0 17 32:95 3
Mladší
1. N. Strašecí 19 16 2 1 88:18 50
2. Slaný 18 13 4 1 74:18 43
3. Kročehlavy 19 11 6 2 75:24 39
4. Sp. Kladno 18 11 3 4 72:38 36
5. Králův Dvůr 18 11 3 4 60:29 36
6. SK Rakovník B 19 10 1 8 70:58 31
7. Mníšek p. B. 19 8 1 10 49:66 25
8. Hořovicko B 18 7 1 10 61:52 22
9. Rožmitál 18 7 1 10 52:62 22
10. Kralupy B 18 6 2 10 33:41 20
11. Velvary 19 3 3 13 35:97 12
12. Brandýsek 19 2 2 15 20:67 8
13. Beroun B 18 0 1 17 11:130 1
Skupina B
20. kolo: Odolena Voda – Libiš 4:1, 0:0, Nymburk B – Semice 3:0, 7:0, Brandýs n. L. – Sadská 3:0, 2:1, V. Borek – AFK Pečky 5:0, 6:0, Pěčice – Boh. Poděbrady 9:1, 11:0, Benátky n. J. – Tuchoraz 1:2, 2:3, FC Mělník – Velim 1:1, 1:0.
Starší
1. Brandýs n. L. 19 17 1 1 89:7 52
2. Pěčice 20 15 2 3 69:15 47
3. Velký Borek 20 15 2 3 66:12 47
4. FC Mělník 20 8 9 3 36:29 33
5. Nymburk B 20 10 1 9 42:34 31
6. Sadská 20 8 3 9 38:53 27
7. AFK Pečky 20 7 4 9 42:55 25
8. Odolena Voda 20 7 3 10 32:50 24
9. Benátky n. J. 19 6 2 11 31:55 20
10. Boh. Poděbrady 19 6 1 12 26:63 19
11. Semice 20 5 3 12 25:43 18
12. Tuchoraz 20 5 3 12 20:59 18
13. Velim 20 4 4 12 21:40 16
14. Libiš 19 4 4 11 25:47 16
Mladší
1. Pěčice 20 18 0 2 114:15 54
2. Velim 20 14 2 4 59:34 44
3. Velký Borek 20 12 2 6 90:40 38
4. Brandýs n. L. 20 12 2 6 44:30 38
5. Libiš 20 11 3 6 60:25 36
6. Odolena Voda 20 8 6 6 40:34 30
7. Sadská 20 9 1 10 39:64 28
8. Tuchoraz 20 7 6 7 45:55 27
9. AFK Pečky 20 8 0 12 37:59 24
10. Semice 20 7 2 11 48:58 23
11. Benátky n. J. 19 7 1 11 39:82 22
12. FC Mělník 20 5 4 11 29:53 19
13. Nymburk B 20 4 1 15 41:80 13
14. Boh. Poděbrady 19 1 2 16 23:79 5
Skupina C
20. kolo: Votice – Malešov 1:0, 6:0, Benešov B – Uhlířské Janovice 1:2, 7:1, Týnec n. S. – AFK Kolín 3:0, 1:3, Čáslav B – FK Kolín B 0:6, 2:1, Říčany – Sázava 1:3, 8:1, Kouřim – Čerčany 3:1, 1:3, Dobřejovice – Sedlec/Prčice 1:1, 1:7.
Starší
1. Týnec n. S 19 17 2 0 106:19 53
2. Benešov B 19 15 2 2 80:20 47
3. AFK Kolín 20 13 0 7 54:20 39
4. Sázava 20 11 2 7 64:51 35
5. FK Kolín B 20 9 2 9 49:52 29
6. Sedlec/Prčice 20 8 4 8 55:49 28
7. Říčany 19 7 4 8 28:32 25
8. Čerčany 20 7 3 10 52:60 24
9. Čáslav B 19 7 3 9 38:58 24
10. Kouřim 15 4 7 4 24:28 19
11. Dobřejovice 20 4 7 9 48:59 19
12. Votice 19 5 1 13 26:62 16
13. Malešov 20 3 4 13 26:70 13
14. Uhl. Janovice 20 4 1 15 20:90 13
Mladší
1. AFK Kolín 20 16 1 3 80:20 49
2. Čáslav B 19 14 3 2 49:22 45
3. Říčany 19 14 2 3 72:17 44
4. Benešov B 19 14 2 3 70:27 44
5. Čerčany 20 10 4 6 77:47 34
6. Sázava 20 9 3 8 67:55 30
7. Týnec n. S 19 9 2 8 51:34 29
8. Sedlec/Prčice 20 8 2 10 59:61 26
9. Votice 19 8 2 9 32:41 26
10. Uhl. Janovice 20 8 1 11 43:63 25
11. FK Kolín B 20 5 2 13 39:66 17
12. Kouřim 15 3 2 10 16:53 11
13. Dobřejovice 20 2 2 16 25:81 8
14. Malešov 20 1 0 19 19:112 3

Autor: Vlastimil Dudáček

12.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Strom pro Prahu se letos bude kácet u Berounky

Tereziánské babí léto
19

Tereziánské babí léto objektivem Jany Jiráskové

Na pacienty kladenské nemocnice čeká nový tomograf. Dokonalejší a šetrnější

Kladno – /FOTOGALERIE/Zprovoznění nového počítačového tomografu (CT) za necelých 20 milionů korun se v úterý dočkali lékaři i pacienti Oblastní nemocnice Kladno.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

S přezutím auta nemá smysl čekat

Kladno - Někteří řidiči si svůj vůz přezouvají doma vlastními silami, jiní by byli bez pravidelných služeb pneuservisů nahraní. Na několik otázek, týkajících se právě služeb pneuservisů a přezouvání pneumatik, Deníku odpověděl vedoucí kladenské pobočky Chára Sport Zdeněk Kocourek.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení