VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 1. a 2. května

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže rozdávaly o víkendu další body a středočeská družstva byla u toho. Ne všem se však dařilo tak, jak by si představovala. Příkladem byl dorost 1. FK Příbram B, dosud vedoucí družstvo divize A. To po předchozích bodových ztrátách dokonce prohrálo i doma se Strakonicemi a ztratilo tak vedoucí pozici.

5.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Bodovou ztrátu zaznamenali i divizní žáci Příbrami, kteří doma s Berounem jen remizovali 2:2. Ti si ale vzhledem k současnému desetibodového náskoku mohli ztrátu dovolit. Naopak spokojeni mohou být dorostenci Velimi v I. A třídě skupiny C. Ti si snadno poradili s Malešovem, zatímco dosud druhé Jirny prohrály v Polepech. Dorost Velimi se tak stal členem trojice čtyřicetitří bodových družstev, která za vedoucími Kunicemi zaostávají jen o čtyři body. A tak i šance Velimi na postup do přeboru se zvýšily.

Na druhé straně se asi nečekala jen remíza dorostenců Kladna B v Sedlčanech. Kladenští ale Krajský přebor suverénně vedou a na pouhou remízu v Sedlčanech určitě rychle zapomenou. Vždyť na nepostupové třetí Neratovice mají náskok 16 bodů. Souboj o postup do Krajského přeboru svádějí dál na dálku i dorostenci Berouna a Tatranu Rakovník. Obě družstva vyhrála a čtyřbodový náskok Berouna se zatím nezměnil.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

23. kolo: Mladá Boleslav B – Plzeň B 3:0 (starší), 3:5 (mladší), Sezimovo Ústí – Slavia Praha B 1:4, 2:0, Liberec – Teplice B 3:0, 1:2, Jablonec – Motorlet 6:0, 2:0, Meteor Praha – Bohemians 1905 B 2:3, 0:2, Pardubice – Sparta Praha B 3:0, 1:5, Č. Budějovice B – Hr. Králové B 3:3, 2:2, Dukla Praha – Most B 1:0, 3:1.

Starší
1. Pardubice 23 17 2 4 50:21 53
2. Liberec 23 16 2 5 60:31 50
3. Plzeň B 23 11 6 6 38:25 39
4. Slavia Praha B 23 11 4 8 38:27 37
5. Motorlet 23 9 8 6 31:30 35
6. Sparta Praha B 23 10 3 10 46:38 33
7. Bohemians B 23 9 4 10 36:31 31
8. Jablonec 23 9 4 10 46:44 31
9. Hr. Králové B 23 7 9 7 31:31 30
10. Meteor Praha 23 8 4 11 34:32 28
11. Teplice B 23 9 1 13 33:53 28
12. Most B 23 7 5 11 29:53 26
13. Sezimovo Ústí 23 8 2 13 28:58 26
14. Ml. Boleslav B 23 7 4 12 34:32 25
15. Dukla Praha 23 6 7 10 26:37 25
16. Č. Budějovice B 23 6 3 14 30:47 21

Mladší
1. Jablonec 23 18 2 3 82:29 56
2. Sparta Praha B 23 14 4 5 68:36 46
3. Plzeň B 23 13 4 6 60:37 43
4. Slavia Praha B 23 13 4 6 50:31 43
5. Bohemians B 23 11 6 6 46:41 39
6. Liberec 23 10 6 7 60:41 36
7. Motorlet 23 11 3 9 39:49 36
8. Ml. Boleslav B 23 8 8 7 39:30 32
9. Dukla Praha 23 8 6 9 31:39 30
10. FK Teplice 23 8 4 11 35:38 28
11. Č. Budějovice B 23 7 6 10 34:46 27
12. Meteor Praha 23 6 6 11 21:31 24
13. Pardubice 23 6 6 11 32:43 24
14. Most B 23 5 3 15 41:68 18
15. Hr. Králové B 23 4 4 15 26:59 16
16. Sezimovo Ústí 23 4 4 15 23:69 16

ČESKÁ DIVIZE DOROST

Skupina A
19. kolo:
Vlašim – Písek 2:3 (starší), 0:1 (mladší), Prachatice – Český Krumlov 1:1, 1:4, Benešov – Motorlet B 0:2, 0:0, Č. Budějovice – Domažlice 4:1, 5:0, Příbram B – Strakonice 0:1, 2:1, Klatovy – Rokycany 1:3, 1:2, Hořovicko-Vejprnice 1:3, 2:7.

Starší
1. Motorlet B 19 11 3 5 38:25 36
2. Příbram B 19 10 5 4 53:28 35
3. Vejprnice 19 10 5 4 45:28 35
4. Písek 19 11 2 6 41:27 35
5. Strakonice 19 10 4 5 34:25 34
6. SKP Budějovice 19 9 2 8 37:31 29
7. Rokycany 19 8 5 6 42:38 29
8. Český Krumlov 19 7 3 9 24:30 24
9. Prachatice 19 6 5 8 26:33 23
10. Vlašim 19 6 3 10 28:33 21
11. Domažlice 19 5 4 10 27:38 19
12. Benešov 19 5 4 10 31:43 19
13. Hořovicko 19 4 5 10 25:47 17
14. Klatovy 19 5 2 12 28:53 17

Mladší
1. Vejprnice 19 15 2 2 74:17 47
2. Příbram B 19 14 1 4 57:19 43
3. Rokycany 19 11 3 5 42:19 36
4. Strakonice 19 11 2 6 41:27 35
5. Benešov 19 9 4 6 30:37 31
6. SKP Budějovice 19 9 3 7 46:26 30
7. Vlašim 19 9 3 7 26:23 30
8. Motorlet B 19 8 5 6 38:23 29
9. Písek 19 8 4 7 31:21 28
10. Domažlice 19 5 3 11 15:45 18
11. Český Krumlov 19 5 2 12 24:46 17
12. Prachatice 19 5 1 13 23:50 16
13. Klatovy 19 4 2 13 23:56 14
14. Hořovicko 19 2 1 16 23:84 7

Skupina B
19. kolo:
Arsenal Česká Lípa – Varnsdorf 1:0, 1:0, H. Měcholupy – Libuš 3:4, 1:2, Loko. Č. Lípa – Sokolov 1:4, 0:7, Junior Praha – Most 1:1, 6:1, Karlovy Vary – Meteor Praha B 1:0, 3:3, Roudnice – Ústí n. L. 2:2, 4:1, Viktorie Žižkov – Kladno 2:0, 4:1.

Starší
1. Sokolov 19 18 0 1 107:18 54
2. Kladno 19 15 1 3 71:15 46
3. Vikt. Žižkov 19 11 4 4 48:28 37
4. Libuš 19 9 3 7 51:47 30
5. Meteor Praha 19 9 2 8 35:27 29
6. Ústí n. L. 19 8 4 7 41:39 28
7. H. Měcholupy 19 7 5 7 34:37 26
8. Most 19 7 5 7 33:42 26
9. Ars. Č. Lípa 19 7 4 8 37:38 25
10. Roudnice 19 7 3 9 33:36 24
11. Junior Praha 19 6 4 9 25:56 22
12. K. Vary 19 6 1 12 31:61 19
13. Loko Č. Lípa 19 1 4 14 15:76 7
14. Varnsdorf 19 0 4 15 15:56 4

Mladší
1. Sokolov 19 15 3 1 95:24 48
2. Vikt. Žižkov 19 14 4 1 87:22 46
3. Ústí n. L. 19 13 3 3 56:24 42
4. Kladno 19 12 4 3 59:26 40
5. Libuš 19 10 1 8 65:32 31
6. Meteor Praha 19 9 4 6 33:29 31
7. Roudnice 19 8 5 6 43:30 29
8. K. Vary 19 9 2 8 43:33 29
9. Ars. Č. Lípa 19 9 2 8 41:32 29
10. Junior Praha 19 6 1 12 29:59 19
11. H. Měcholupy 19 3 3 13 20:54 12
12. Varnsdorf 19 3 2 14 18:59 11
13. Most 19 2 4 13 21:63 10
14. Loko Č. Lípa 19 1 0 18 11:134 3

Skupina C
19. kolo:
FK Kolín – Jablonec B 0:2, 0:0, Olympie Hradec Králové – Rapid Liberec 3:2, 4:0, Nový Bydžov – Litomyšl 2:1, 3:2, Čáslav – Dvůr Králové 3:3, 2:0, Kosmonosy – Jičín 0:1, 0:3, Liberec B – AFK Chrudim 0:0, 2:2, Pardubice B – Pěnčín/Turnov 4:3, 3:2.

Starší
1. Jablonec B 19 12 4 3 49:19 40
2. Rapid Liberec 17 13 1 3 38:18 40
3. Nový Bydžov 19 12 2 5 36:22 38
4. Ol. Hr. Králové 19 11 2 6 47:32 35
5. Pardubice 19 10 3 6 36:21 33
6. Liberec B 19 9 5 5 37:24 32
7. Chrudim 19 8 5 6 46:25 29
8. Dvůr Králové 19 8 4 7 31:43 28
9. Čáslav 19 7 4 8 31:37 25
10. FK Kolín 19 6 4 9 29:27 22
11. Kosmonosy 19 2 9 8 20:46 15
12. Jičín 19 3 4 12 17:44 13
13. Litomyšl 18 3 1 14 18:52 10
14. Pěnčín/Turnov 18 2 2 14 20:45 8

Mladší
1. Chrudim 19 15 3 1 67:16 48
2. Nový Bydžov 19 14 3 2 43:25 45
3. Liberec B 19 13 2 4 54:16 41
4. O. Hr. Králové 19 12 2 5 66:19 38
5. Pardubice 19 10 4 5 46:31 34
6. Čáslav 19 10 3 6 52:44 33
7. FK Kolín 19 9 4 6 44:30 31
8. Jablonec B 19 8 3 8 52:28 27
9. Rapid Liberec 17 8 2 7 39:35 26
10. Jičín 19 7 0 12 28:43 21
11. Kosmonosy 19 3 5 11 26:44 14
12. Dvůr Králové 19 3 2 14 16:55 11
13. Litomyšl 18 1 1 16 15:67 4
14. Pěnčín/Tur. 18 0 2 16 10:105 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

23. kolo: Ml. Boleslav – Slavia Praha 1:2 (starší), 1:3 (mladší), Teplice – Liberec 2:0, 1:0, Jablonec – Č. Budějovice 1:0, 0:1, Sparta Praha – Pardubice 6:1, 5:0, Plzeň – Most 1:1, 0:1, Sokolov – Příbram 1:1, 5:3, Motorlet – Hr. Králové 0:1, 2:1, Bohemians – Chrudim 4:0, 6:1.

Starší
1. Slavia Praha 23 21 0 2 80:8 63
2. Sparta Praha 23 15 2 6 81:29 47
3. Jablonec 23 14 5 4 39:23 47
4. Plzeň 23 12 6 5 47:33 42
5. Hr. Králové 23 12 4 7 45:36 40
6. Teplice 23 12 3 8 43:38 39
7. Motorlet 23 10 4 9 47:45 34
8. Liberec 23 9 6 8 35:34 33
9. Č. Budějovice 23 9 3 11 30:33 30
10. Ml. Boleslav 23 8 3 12 36:47 27
11. Pardubice 23 8 2 13 27:39 26
12. Bohemians 05 23 7 4 12 35:45 25
13. Most 23 6 2 15 21:51 20
14. Sokolov 23 5 4 14 25:60 19
15. Příbram 23 5 3 15 42:77 18
16. Chrudim 23 2 7 14 24:59 13

Mladší
1. Slavia Praha 23 18 1 4 79:28 55
2. Sparta Praha 23 16 3 4 83:32 51
3. Bohemians 05 23 15 4 4 66:14 49
4. Hr. Králové 23 13 5 5 62:28 44
5. Příbram 23 14 1 8 52:37 43
6. Teplice 23 11 4 8 39:37 37
7. Chrudim 23 11 3 9 56:54 36
8. Ml. Boleslav 23 9 7 7 39:31 34
9. Sokolov 23 10 3 10 45:54 33
10. Č. Budějovice 23 7 6 10 38:51 27
11. Motorlet 23 6 6 11 29:45 24
12. Most 23 6 4 13 31:52 22
13. Liberec 23 4 8 11 26:52 20
14. Plzeň 23 5 3 15 24:45 18
15. Pardubice 23 4 4 15 22:63 16
16. Jablonec 23 2 4 17 20:88 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
19. kolo:
Plzeň B – Č. Budějovice B 3:1 (starší), 2:0 (mladší), Prachatice – Sušice 1:1, 4:0, Tábor – Podolí 1:0, 4:2, Vejprnice – Dukla Praha 0:7, 1:1, Příbram B – Beroun 2:2, 0:1, Hořovicko – Doubravka 0:6, 2:3, Písek – Tachov 1:1, 2:0.

Starší
1. Příbram B 19 14 4 1 84:27 46
2. Dukla Praha 19 10 6 3 44:24 36
3. Doubravka 19 9 6 4 43:20 33
4. Písek 19 9 6 4 32:16 33
5. Č. Budějovice B 19 9 3 7 43:32 30
6. Tábor 19 8 5 6 32:26 29
7. Plzeň B 19 8 5 6 28:26 29
8. Sušice 19 8 5 6 30:35 29
9. Podolí 19 9 1 9 29:33 28
10. Beroun 19 8 4 7 23:31 28
11. Prachatice 19 5 3 11 24:49 18
12. Tachov 19 4 4 11 36:56 16
13. Hořovicko 19 3 5 11 25:52 14
14. Vejprnice 19 0 1 18 11:57 1

Mladší
1. Písek 19 15 3 1 61:16 48
2. Prachatice 19 12 5 2 81:24 41
3. Tábor 19 13 2 4 60:21 41
4. Beroun 19 11 3 5 43:23 36
5. Příbram B 19 11 2 6 43:27 35
6. Plzeň B 19 10 3 6 41:33 33
7. Č. Budějovice 19 10 2 7 38:32 32
8. Podolí 19 9 2 8 38:30 29
9. Dukla Praha 19 8 5 6 32:26 29
10. Vejprnice 19 4 5 10 20:34 17
11. Doubravka 19 5 1 13 22:47 16
12. Sušice 19 3 1 15 25:73 10
13. Hořovicko 19 2 2 15 28:79 8
14. Tachov 19 1 2 16 18:85 5

Skupina B
19. kolo:
Děčín – Neratovice 2:1, 2:0, Sparta Praha B – Česká Lípa 8:1, 4:0, Ústí n. L. – Kladno 0:2, 0:2, Most B – Bohemians B 1:0, 6:3, Rakovník – Meteor Praha 2:1, 1:6, Sokolov B – Střešovice 3:1, 1:2, Teplice B – Junior Praha 4:1, 5:0.

Starší
1. Kladno 19 17 2 0 72:11 53
2. Sparta Praha B 19 16 0 3 59:17 48
3. Meteor Praha 19 11 1 7 41:22 34
4. Rakovník 19 10 2 7 48:50 32
5. Bohemians B 19 9 3 7 35:26 30
6. Teplice B 19 10 0 9 40:40 30
7. Ústí n. L. 19 9 2 8 32:34 29
8. Most B 19 8 2 9 40:33 26
9. Děčín 19 7 2 10 30:42 23
10. Neratovice 19 6 1 12 24:29 19
11. Střešovice 19 5 3 11 27:46 18
12. Junior Praha 19 6 0 13 27:55 18
13. Česká Lípa 19 5 0 14 30:67 15
14. Sokolov B 19 4 2 13 19:52 14

Mladší
1. Sparta Praha B 19 16 2 1 86:12 50
2. Kladno 19 16 1 2 80:22 49
3. Meteor Praha 19 14 2 3 61:17 44
4. Střešovice 19 11 2 6 46:29 35
5. Ústí n.L. 19 9 2 8 39:27 29
6. Teplice B 19 8 5 6 43:36 29
7. Bohemians B 19 8 4 7 42:37 28
8. Most B 19 8 3 8 44:43 27
9. Sokolov B 19 7 3 9 25:26 24
10. Česká Lípa 19 6 3 10 29:52 21
11. Neratovice 19 4 4 11 19:53 16
12. Junior Praha 19 5 0 14 18:59 15
13. Děčín 19 3 1 15 15:74 10
14. Rakovník 19 2 0 17 18:78 6

Skupina C
19. kolo:
FK Kolín – Nymburk 2:4, 4:0, Úpa – Hr. Králové B 2:1, 2:1, Žižkov – Náchod/Deštné 1:1, 0:1, Liberec B – Vysoké Mýto 4:0, 0:8, Slavia Praha B – Ml. Boleslav B 2:2, 1:1, Letohrad – Nový Bydžov 1:3, 1:6, Pardubice B – Čáslav 1:0, 1:1.

Starší
1. Slavia Praha B 19 13 5 1 62:21 44
2. Náchod/Deštné 19 12 3 4 38:15 39
3. Úpa 19 11 4 4 36:20 37
4. FK Kolín 19 10 3 6 35:26 33
5. Žižkov 19 8 5 6 32:26 29
6. Nový Bydžov 19 7 6 6 32:30 27
7. Pardubice 19 8 3 8 26:29 27
8. Liberec B 19 8 1 10 34:39 25
9. Hr. Králové B 19 7 2 10 24:25 23
10. Letohrad 19 6 3 10 31:38 21
11. Čáslav 19 7 0 12 18:44 21
12. Nymburk 19 5 4 10 24:43 19
13. Vysoké Mýto 19 5 3 11 16:29 18
14. Ml. Boleslav 19 4 2 13 16:39 14

Mladší
1. Slavia Pha B 19 17 1 1 146:12 52
2. Vysoké Mýto 19 15 2 2 77:20 47
3. Nový Bydžov 19 14 0 5 63:35 42
4. Náchod/Dešt. 19 13 2 4 79:24 41
5. FK Kolín 19 12 0 7 52:39 36
6. M. Boleslav B 19 10 4 5 54:28 34
7. Žižkov 19 8 5 6 52:25 29
8. Hř. Králové B 19 8 4 7 42:42 28
9. Úpa 19 8 2 9 42:50 26
10. Čáslav 19 6 3 10 39:33 21
11. Pardubice 19 4 2 13 27:79 14
12. Letohrad 19 3 1 15 14:88 10
13. Liberec B 19 2 0 17 13:102 6
14. Nymburk 19 0 0 19 10:133 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

23. kolo: Slaný – Rakovník 1:2 (starší), 2:2 (mladší), Nymburk – Novo Kladno 1:0, 0:2, Sp. Příbram – AFK Kolín 7:1, 2:1, Neratovice – Čelákovice 0:0, 10:2, Sedlčany – Kladno B 1:1, 1:3, Pš. Mělník – Kročehlavy 2:2, 5:0, Brandýs/ Boleslav – Kutná Hora 5:0, 5:1.

Starší
1. Kladno B 21 17 4 0 93:18 55
2. Brandýs/Boles. 20 15 4 1 64:25 49
3. Neratovice 20 12 3 5 59:20 39
4. Sp. Příbram 20 11 5 4 64:30 38
5. Rakovník 21 11 4 6 49:35 37
6. Čelákovice 21 9 4 8 38:28 31
7. Nymburk 20 8 3 9 32:46 27
8. Slaný 21 8 2 11 41:49 26
9. Kročehlavy 21 7 5 9 31:48 26
10. Novo Kladno 21 7 2 12 38:60 23
11. Sedlčany 20 6 3 11 41:46 21
12. AFK Kolín 21 6 2 13 30:98 20
13. Poděbrady 20 4 4 12 31:51 16
14. Pš. Mělník 20 4 4 12 28:50 16
15. Kutná Hora 21 4 1 16 38:73 13

Mladší
1. SK Rakovník 21 16 4 1 76:23 52
2. Neratovice 20 16 2 2 90:20 50
3. Kladno B 21 14 2 5 63:27 44
4. Kročehlavy 21 11 4 6 38:34 37
5. Sp. Příbram 20 10 3 7 43:32 33
6. B. Poděbrady 20 10 2 8 39:48 32
7. Kutná Hora 21 10 1 10 56:49 31
8. Brandýs/Bol. 20 10 1 9 49:42 31
9. Čelákovice 21 9 4 8 46:50 31
10. Slaný 21 6 5 10 44:61 23
11. Nymburk 20 6 3 11 32:44 21
12. Pš. Mělník 20 6 2 12 28:46 20
13. Novo Kladno 21 6 2 13 25:45 20
14. Sedlčany 20 3 3 14 36:61 12
15. AFK Kolín 21 2 0 19 14:97 6

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
19. kolo:
Libiš – Loděnice 2:1, Hostouň – Rudná 5:2, Beroun – Vysoký Újezd 4:0, Velvary – Lužná 3:2, Tn. Rakovník – Nové Strašecí 8:1, FC Mělník – Zdice 7:3, Klecany – Králův Dvůr 1:4.

1. Beroun 19 18 0 1 68:19 54
2. Tn Rakovník 19 16 2 1 114:21 50
3. Hostouň 19 14 2 3 72:31 44
4. Velvary 19 10 4 5 60:47 34
5. FC Mělník 19 10 4 5 47:41 34
6. Lužná 19 10 2 7 45:38 32
7. Králův Dvůr 19 10 0 9 60:58 30
8. Libiš 19 7 2 10 24:36 23
9. Vysoký Újezd 19 7 1 11 45:56 22
10. Nové Strašecí 19 6 2 11 49:53 20
11. Rudná 19 5 0 14 36:61 15
12. Zdice 19 4 3 12 30:85 15
13. Klecany 19 2 3 14 17:55 9
14. Loděnice 19 1 1 17 13:79 4

Skupina B
19. kolo:
Bakov n. Jiz. – Mn. Hradiště 0:2, Čejetice – Krnsko 3:6, Dol. Bousov – Luštěnice 0:1, Milovice – Velký Borek 2:2, Semice – Pěčice 3:4, Brandýs/Boleslav B – Sn. Poděbrady 6:0, Byšice – Všechlapy 11:1.

1. Mn. Hradiště 19 16 2 1 82:13 50
2. Bakov n. J 19 12 2 5 75:25 38
3. Čejetice 19 11 3 5 48:33 36
4. Brandýs/Bol. B 19 11 2 6 71:46 35
5. Byšice 19 10 5 4 57:36 35
6. Velký Borek 19 10 2 7 44:36 32
7. Pěčice 19 10 1 8 59:36 31
8. Luštěnice 19 9 1 9 29:35 28
9. Semice 19 6 5 8 52:47 23
10. Krnsko 19 7 1 11 31:63 22
11. Sn. Poděbrady 19 6 3 10 23:52 21
12. Dol. Bousov 19 5 2 12 30:47 17
13. Všechlapy 19 2 3 14 19:92 9
14. Milovice 19 1 2 16 17:76 5

Skupina C
19. kolo:
Polepy – Jirny 2:0, Velim – Malešov 4:1, Ovčáry – Zeleneč 2:8, Uhl. Janovice – FK Kolín B 4:1, Kunice – Kouřim 7:0, Libodřice – Pečky 3:15, Český Brod – Říčany 1:1.

1. Kunice 19 15 2 2 65:18 47
2. Velim 19 14 1 4 77:21 43
3. Jirny 19 13 4 2 70:21 43
4. Polepy 19 14 1 4 58:27 43
5. Pečky 19 12 2 5 82:36 38
6. Zeleneč 19 9 4 6 44:30 31
7. Říčany 19 7 5 7 35:33 26
8. Český Brod 19 7 3 9 42:44 24
9. FK Kolín B 19 7 2 10 46:56 23
10. Malešov 19 5 6 8 37:49 21
11. Uhl. Janovice 19 5 2 12 32:64 17
12. Kouřim 19 4 2 13 47:80 14
13. Ovčáry 19 3 2 14 33:87 11
14. Libodřice 19 0 0 19 18:120 0

Skupina D
19. kolo:
Dobříš – Podlesí 4:1, Sedlec/ Prčice – Milín 1:0, Lety – Mirošovice 0:0, Týnec n. S. – Jankov 4:1, Votice – Nový Knín 3:1, Benešov B – Jílové 5:3, Teplýšovice – Petrovice 4:5.

1. Dobříš 19 17 2 0 91:13 53
2. Lety 19 12 1 6 36:42 37
3. Jankov 19 11 2 6 55:35 35
4. Jílové 19 10 1 8 61:37 31
5. Votice 19 9 3 7 33:34 30
6. Sedl./Prčice 19 9 0 10 31:37 27
7. Benešov B 19 7 5 7 32:35 26
8. Nový Knín 19 8 2 9 35:55 26
9. Týnec n. S 19 8 1 10 35:43 25
10. Petrovice 19 7 3 9 48:56 24
11. Mirošovice 19 7 2 10 42:50 23
12. Podlesí 19 7 1 11 30:47 22
13. Milín 19 5 1 13 29:47 16
14. Teplýšovice 19 4 0 15 29:56 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

23. kolo: Tn. Rakovník – Pš. Mělník 1:2 (starší), 8:0 (mladší), Benešov – Tn. Rakovník 8:0, 8:0, Lysá n. L. – Pš. Mělník 0:2, 1:1, Kosmonosy – AFK Kolín 4:0, 2:1, Kutná Hora – Vlašim 2:1, 2:2, Králův Dvůr – Velký Borek 0:7, 3:0, Mn. Hradiště – Sp. Příbram 0:2, 0:0, Brandýs/ Boleslav – SK Kladno B 1:2, 5:2, Čelákovice – Sedlčany 0:2, 2:2.

Starší
1. SK Kladno 23 20 3 0 86:9 63
2. Benešov 22 19 1 2 71:13 58
3. Sedlčany 21 17 1 3 95:28 52
4. Sp. Příbram 22 14 3 5 66:22 45
5. Brandýs/Boles. 22 13 2 7 50:29 41
6. Kosmonosy 22 12 3 7 57:32 39
7. Velký Borek 22 11 4 7 47:34 37
8. Kutná Hora 22 10 3 9 41:38 33
9. Pš. Mělník 23 9 2 12 34:50 29
10. Lysá n. L. 22 7 0 15 24:50 21
11. Čelákovice 22 7 0 15 36:64 21
12. Mn. Hradiště 21 5 2 14 19:44 17
13. AFK Kolín 22 4 5 13 21:60 17
14. Vlašim 23 5 1 17 24:64 16
15. Králův Dvůr 21 4 1 16 17:94 13
16. Tn. Rakovník 22 3 1 18 20:77 10

Mladší
1. Benešov 22 20 2 0 112:11 62
2. Sedlčany 21 17 3 1 100:25 54
3. Kosmonosy 21 15 2 4 50:19 47
4. SK Kladno 23 14 3 6 52:29 45
5. Vlašim 23 14 2 7 51:33 44
6. Tn. Rakovník 21 12 3 6 44:30 39
7. Brandýs/Bol. 22 11 4 7 56:33 37
8. AFK Kolín 22 10 1 11 43:37 31
9. Králův Dvůr 21 8 1 12 28:48 25
10. Čelákovice 22 7 4 11 38:66 25
11. Sp. Příbram 22 6 4 12 31:41 22
12. Pš. Mělník 23 6 4 13 45:58 22
13. Lysá n. L. 22 6 3 13 26:62 21
14. Kutná Hora 22 5 1 16 28:60 16
15. Mn. Hradiště 21 3 4 14 13:58 13
16. Velký Borek 22 0 1 21 5:112 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
19. kolo:
Dobříš – SK Rakovník B 1:1 (starší), 5:1 (mladší), Sparta Kladno – Kročehlavy 8:1, 4:0, Brandýsek – Beroun 1:2, 3:10, Odolena Voda – Kralupy odloženo.

Starší
1. Sp. Kladno 16 15 1 0 78:10 46
2. N. Strašecí 13 10 0 3 58:17 30
3. SK Rakovník B 16 8 2 6 33:19 26
4. Beroun 13 8 0 5 36:24 24
5. Dobříš 14 7 3 4 34:34 24
6. Kralupy 12 7 1 4 33:20 22
7. Kročehlavy 15 6 1 8 28:52 19
8. Odolena Voda 13 5 0 8 28:35 15
9. Slaný 15 4 0 11 37:44 12
10. Brandýsek 15 2 1 12 7:49 7
11. Milín 14 1 1 12 20:88 4
12. Mníšek odstoupil ze soutěže

Mladší
1. Sp. Kladno 16 13 1 2 67:7 40
2. Dobříš 14 11 1 2 73:16 34
3. Odolena Voda 13 10 2 1 54:10 32
4. Slaný 15 9 2 4 51:11 29
5. Beroun 13 6 2 5 38:25 20
6. Kročehlavy 15 6 1 8 32:34 19
7. Rakovník B 16 6 0 10 35:42 18
8. Nové Strašecí 13 5 2 6 36:34 17
9. Kralupy 12 3 2 7 31:34 11
10. Brandýsek 15 2 1 12 22:96 7
11. Milín 14 0 0 14 3:133 0
Mníšek p. B. odstoupil ze soutěže

Skupina B
19. kolo:
Sadská – Benátky n. J. 1:8, 1:2, AFK Pečky – B. Poděbrady 5:0, 2:2, Jestřabí Lhota – Libiš 0:1, 0:6, Semice – Velim 0:6, 1:9, Brandýs/ Boleslav B – Nymburk 16:1, 10:2, Český Brod – Milovice 2:0, 4:1.

Starší
1. Velim 17 15 1 1 85:10 46
2. Brandýs/Bol. B 18 15 1 2 80:24 46
3. Benátky n. J. 18 13 1 4 81:21 40
4. Libiš 18 10 4 4 40:24 34
5. Český Brod 17 8 2 7 42:26 26
6. Nymburk B 17 7 3 7 52:55 24
7. Milovice 17 7 3 7 20:30 24
8. Jestřabí Lhota 18 7 1 10 21:38 22
9. FC Mělník 17 6 1 10 24:36 19
10. AFK Pečky 18 4 4 10 21:60 16
11. Sadská 17 4 3 10 27:47 15
12. B. Poděbrady 18 3 2 13 21:89 11
13. Semice 18 2 0 16 22:76 6

Mladší
1. Libiš 18 15 2 1 91:12 47
2. Velim 17 14 2 1 80:13 44
3. Brandýs/Bol. 18 13 1 4 97:22 40
4. Český Brod 17 10 5 2 65:12 35
5. Nymburk B 17 10 1 6 80:36 31
6. B. Poděbrady 18 7 4 7 63:55 25
7. FC Mělník 17 7 2 8 36:28 23
8. AFK Pečky 18 6 3 9 24:58 21
9. Benátky n. J. 18 5 5 8 32:43 20
10. Milovice 17 6 1 10 25:54 19
11. Jestřabí Lhota 18 4 2 12 16:60 14
12. Sadská 17 2 2 13 21:79 8
13. Semice 18 0 0 18 9:167 0

Skupina C
22. kolo:
Čáslav B – Votice 6:1, 4:1, Kouřim – Sázava 2:1, 4:1, Dobřejovice – Jesenice 2:3, 2:3, Týnec n. S. – FK Kolín B 7:0, 11:0, Kunice – Sedlec /Prčice 12:1, 6:2, Benešov B – Říčany 1:4, 1:1. Předehrávka: Čerčany – Říčany 0:1, 1:3.

Starší
1. Říčany 18 16 0 2 67:14 48
2. Čerčany 18 15 1 2 80:20 46
3. Kunice 17 14 0 3 73:13 42
4. Týnec n. S 18 11 2 5 45:20 35
5. Sedlec/Prčice 18 10 1 7 37:46 31
6. Sázava 18 8 1 9 39:37 25
7. Benešov B 17 7 1 9 32:34 22
8. Čáslav B 17 7 1 9 35:51 22
9. Dobřejovice 18 7 0 11 34:66 21
10. Sl. Jesenice 18 5 1 12 36:62 16
11. Kouřim 18 4 2 12 17:42 14
12. FK Kolín B 18 4 1 13 28:59 13
13. Votice 17 1 1 15 13:72 4

Mladší
1. Čáslav B 17 16 0 1 82:10 48
2. Týnec n. S 18 14 3 1 84:10 45
3. Votice 17 13 1 3 73:24 40
4. Říčany 18 10 4 4 54:19 34
5. Kunice 17 7 3 7 50:33 24
6. Čerčany 18 7 3 8 33:29 24
7. Benešov B 17 6 5 6 39:32 23
8. Kouřim 18 6 4 8 30:33 22
9. FK Kolín B 18 7 1 10 39:46 22
10. Dobřejovice 18 7 0 11 42:58 21
11. Sedlec/Prčice 18 6 1 11 45:66 19
12. Sl. Jesenice 18 2 0 16 13:155 6
13. Sázava 18 1 1 16 18:87 4

Autor: Vlastimil Dudáček

5.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V sobotu 16. prosince pokračuje druhá část maratonu - tentokrát v rozdělovské kavárně Rebel´s Coffee House.
6

Psaním dopisů také Kladeňáci posilují boj za lidská práva

Ilustrační foto.

Na letech pranic nezáleželo

Nové Hvězdné války míří také do kladenského kina Hutník

Kladno – Dlouho očekávaná chvíle je tu! Kladeňáci si budou moci užít premiéru nových Star Wars, tentokrát s podtitulem Poslední z Jediů, která začíná již o půlnoci ze středy na čtvrtek.

Místo záchrany boj o čelo. Žáci Švermova odehráli úchvatný podzim

Kladno – Loni by tenhle tým na padáka, na podzim ale zaválel a v krajském přeboru je senzačně druhý. Starší žáci Švermova udělali obrovský výkonnostní pokrok, drží pohromadě i jako kamarádi a fotbal v jejich podání baví. Zásluhu na to mají i trenéři, švermovský srdcař David Starý a jeho asistent, ještě poměrně nedávno opora Lhoty Radek Čermák. Proč hrálo mužstvo na podzim tak dobře, o tom hovořil pro Kladenský deník David Starý.

Krajské tituly se stěhují do Kladna

Kladno - Spanilou jízdou jednoho klubu se stal dorostenecký krajský přebor stolních tenistů, který hostily stoly v Rakovníku. Všechny tituly si přivlastnily hráči TSM Kladno! 

LA LIGA chystá obří Vánoční turnaj. Poprvé v Kyšicích a s dětmi

Kladno – Stolní fotbal, v Kladně velmi populární a hraný jako slavná španělská LA LIGA, se chystá na svou vánoční super akci. Čtrnáctého ročníku velkého turnaje ve sportovní hale v Kyšicích se v sobotu 16. prosince od 15 do 23 hodin může účastnit až padesát dvojic z celého Kladenska!

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT