VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 27. a 28. března

Střední Čechy - Poprvé se o víkendu rozjely všechny mládežnické fotbalové soutěže. Po ligových a krajských přeborech ukázali svou sílu i dorostenci a žáci v divizích a I. A třídách a ne všem se dařilo. Příkladem je dorost 1. FK Příbram B, který sice svoji skupinu divize vede, ale u posledních Klatov nečekaně prohrál.

31.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU

18. kolo: Hr. Králové B – Mladá Boleslav B 0:0 (starší), 1:2 (mladší), Slavia Praha B – Motorlet 3:1, 2:1, Teplice B – Bohemians 1905 B 2:0, 2:3, Sparta Praha B – Vikt. Plzeň B 0:1, 4:1, Most – Meteor Praha 3:1, 2:0, Sezimovo Ústí – Jablonec 3:2, 0:7, Dukla Praha – Liberec 1:4, 1:1, C. Budějovice B – Pardubice 2:1, 3:2.

Starší
1. Liberec 18 13 2 3 47:25 41
2. Pardubice 18 12 2 4 36:17 38
3. Plzeň B 18 10 4 4 33:20 34
4. Sparta Praha B 18 9 3 6 39:25 30
5. Slavia Praha B 18 8 3 7 29:24 27
6. Motorlet 18 7 6 5 28:23 27
7. Hr. Králové B 18 6 8 4 23:20 26
8. Jablonec 18 7 3 8 33:35 24
9. Bohemians B 18 7 2 9 30:24 23
10. Teplice B 18 7 1 10 28:42 22
11. Most B 18 6 4 8 23:42 22
12. Ml. Boleslav B 18 5 4 9 27:25 19
13. Meteor Praha 18 5 4 9 23:25 19
14. Dukla Praha 18 4 6 8 20:29 18
15. Č. Budějovice B 18 5 2 11 25:39 17
16. Sezimovo Ústí 18 5 2 11 20:49 17

Mladší
1. Jablonec 18 13 2 3 59:23 41
2. Sparta Praha B 18 10 4 4 53:25 34
3. Slavia Praha B 18 10 3 5 41:25 33
4. Motorlet 18 10 3 5 35:36 33
5. Bohemians B 18 9 5 4 40:34 32
6. Plzeň B 18 9 4 5 42:29 31
7. Liberec 18 8 5 5 46:32 29
8. Ml. Boleslav B 18 7 7 4 30:19 28
9. Teplice B 18 7 4 7 30:27 25
10. Č. Budějovice B 18 5 4 9 24:38 19
11. Most B 18 5 3 10 32:48 18
12. Dukla Praha 18 4 6 8 14:33 18
13. Pardubice 18 4 5 9 26:32 17
14. Meteor Praha 18 3 6 9 15:25 15
15. Hr. Králové B 18 4 1 13 20:46 13
16. Sezimovo Ústí 18 3 4 11 20:55 13

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
14. kolo:
Vlašim – Benešov 5:2 (starší), 0:0 (mladší), Hořovicko – Prachatice 1:0, 1:4, Klatovy – 1. FK Příbram B 3:1, 0:3, Písek – Č. Krumlov 2:1, 1:0, Strakonice – Motorlet B 1:1, 1:1, Rokycany – Domažlice 1:2, 4:0, Vejprnice – SKP Č. Budějovice 1:0, 5:2.

Starší
1. Příbram B 14 9 3 2 41:18 30
2. Vejprnice 14 7 4 3 28:20 25
3. Motorlet B 14 7 3 4 26:19 24
4. Písek 14 7 2 5 29:19 23
5. SKP Budějovice 14 7 2 5 30:22 23
6. Strakonice 14 7 2 5 26:21 23
7. Prachatice 14 5 3 6 20:23 18
8. Domažlice 14 5 3 6 21:25 18
9. Český Krumlov 14 5 2 7 20:26 17
10. Rokycany 14 4 4 6 28:34 16
11. Hořovicko 14 4 4 6 21:31 16
12. Benešov 14 4 3 7 26:35 15
13. Vlašim 14 4 2 8 18:26 14
14. Klatovy 14 4 1 9 22:37 13

Mladší
1. Vejprnice 14 10 2 2 53:13 32
2. Příbram B 14 10 1 3 44:12 31
3. Rokycany 14 9 2 3 31:10 29
4. Benešov 14 7 3 4 25:27 24
5. Strakonice 14 7 2 5 30:23 23
6. Vlašim 14 7 2 5 20:19 23
7. Motorlet B 14 6 3 5 30:20 21
8. SKP Budějovice 14 6 2 6 35:23 20
9. Domažlice 14 5 2 7 13:31 17
10. Písek 14 4 4 6 18:19 16
11. Prachatice 14 5 1 8 19:34 16
12. Klatovy 14 4 2 8 21:42 14
13. Český Krumlov 14 3 2 9 16:34 11
14. Hořovicko 14 1 0 13 14:62 3

Skupina B
14. kolo:
SK Kladno – Junior Praha 6:0, 2:2, Varnsdorf – Libuš 1:5, 1:4, Meteor Praha B – Sokolov 0:3, 1:0, Ústí n. L. – Most C 0:0, 5:2, Ars. Česká Lípa – Loko Česká Lípa 2:0, 5:1, Vikt. Žižkov – H. Měcholupy 0:1, 4:1, Roudnice n. L. – Karlovy Vary 3:2, 3:1.

Starší
1. Sokolov 14 14 0 0 74:13 42
2. Kladno 14 11 1 2 57:10 34
3. Vikt. Žižkov 14 7 3 4 33:24 24
4. Meteor Praha B 14 7 2 5 27:20 23
5. Ústí n. L. 14 6 3 5 29:31 21
6. Libuš 14 6 2 6 27:36 20
7. H. Měcholupy 14 5 4 5 25:26 19
8. Most 14 5 4 5 25:29 19
9. Ars. Č. Lípa 14 5 2 7 32:33 17
10. Roudnice 14 5 2 7 22:24 17
11. Junior Praha 14 5 2 7 18:29 17
12. K. Vary 14 4 1 9 27:52 13
13. Loko Č. Lípa 14 1 4 9 11:53 7
14. Varnsdorf 14 0 4 10 13:40 4

Mladší
1. Vikt. Žižkov 14 10 4 0 71:15 34
2. Sokolov 14 10 3 1 57:20 33
3. Kladno 14 9 3 2 41:16 30
4. Ústí n. L. 14 9 3 2 39:18 30
5. K. Vary 14 9 0 5 38:23 27
6. Meteor Praha B 14 8 1 5 22:21 25
7. Libuš 14 7 1 6 43:19 22
8. Roudnice 14 5 5 4 26:19 20
9. Ars. Č. Lípa 14 5 2 7 30:27 17
10. Junior Praha 14 4 1 9 19:34 13
11. H. Měcholupy 14 3 2 9 17:41 11
12. Most 14 2 3 9 13:42 9
13. Varnsdorf 14 2 2 10 15:43 8
14. Loko Č. Lípa 14 0 0 14 6:99 0

Skupina C
14. kolo:
FK Kolín – Nový Bydžov 2:0, 1:1, Pěnčín/Turnov – Čáslav 1:2, 1:1, Liberec B – Kosmonosy 6:0, 4:2, Jablonec B – Rapid Liberec 0:2, 6:1, Jičín – Litomyšl 1:2, 4:0, AFK Chrudim – Dvůr Králové 8:1, 4:0, Pardubice B – Olympia Hr. Králové 3:0, 1:0.

Starší
1. Rapid Liberec 14 11 1 2 31:13 34
2. Jablonec B 14 9 3 2 39:14 30
3. Liberec B 14 8 2 4 34:19 26
4. Nový Bydžov 14 8 2 4 24:16 26
5. AFK Chrudim 14 7 4 3 40:18 25
6. Dvůr Králové 14 6 3 5 24:34 21
7. Pardubice 14 6 2 6 25:19 20
8. Ol. Hr. Králové 14 6 2 6 34:29 20
9. Čáslav 14 6 1 7 25:29 19
10. FK Kolín 14 5 2 7 25:24 17
11. Kosmonosy 14 2 8 4 18:31 14
12. Jičín 14 2 3 9 15:36 9
13. Litomyšl 14 3 0 11 15:45 9
14. Pěnčín/Turnov 14 2 1 11 18:40 7

Mladší
1. AFK Chrudim 14 13 1 0 61:7 40
2. Nový Bydžov 14 11 2 1 34:17 35
3. Liberec B 14 9 1 4 37:14 28
4. Ol. Hr. Králové 14 9 0 5 47:14 27
5. FK Kolín 14 8 2 4 37:20 26
6. Pardubice 14 8 2 4 35:23 26
7. Rapid Liberec 14 7 2 5 35:26 23
8. Jablonec B 14 7 1 6 42:20 22
9. Čáslav 14 6 3 5 34:39 21
10. Jičín 14 5 0 9 21:33 15
11. Kosmonosy 14 2 4 8 20:32 10
12. Dvůr Králové 14 2 1 11 12:45 7
13. Litomyšl 14 1 0 13 11:55 3
14. Pěnčín/Turnov 14 0 1 13 5:86 1

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

18. kolo: 1. FK Příbram – Most 2:0, 3:1, FK Mladá Boleslav – Jablonec 1:3, 2:0, Slavia Praha – České Budějovice 4:1, 2:2, Liberec – Pardubice 1:3, 1:0, Hradec Králové B – Plzeň 0:1, 3:1, AFK Chrudim – Sparta Praha 1:5, 2:7, Bohemians 1905 – Teplice 2:0, 0:1, Motorlet – Sokolov 5:1, 2:4.

Starší
1. Slavia Praha 18 17 0 1 73:6 51
2. Jablonec 18 10 4 4 28:21 34
3. Hr. Králové 18 10 3 5 40:27 33
4. Sparta Praha 18 10 2 6 55:26 32
5. Liberec 18 9 4 5 30:26 31
6. Plzeň 18 8 5 5 39:30 29
7. Č. Budějovice 18 8 3 7 27:24 27
8. Motorlet 18 8 2 8 38:35 26
9. Teplice 18 8 2 8 29:32 26
10. Pardubice 18 7 2 9 26:27 23
11. Bohemians 05 18 6 3 9 24:34 21
12. Ml. Boleslav 18 6 2 10 24:38 20
13. Příbram 18 5 2 11 36:57 17
14. Most 18 5 1 12 16:43 16
15. Chrudim 18 2 6 10 19:44 12
16. Sokolov 18 3 3 12 19:53 12

Mladší
1. Slavia Praha 18 14 1 3 76:23 43
2. Sparta Praha 18 12 4 2 69:20 40
3. Bohemians 05 18 11 3 4 49:12 36
4. Příbram 18 12 0 6 40:25 36
5. Hr. Králové 18 10 5 3 52:20 35
6. Teplice 18 9 3 6 34:29 30
7. Ml. Boleslav 18 7 7 4 28:22 28
8. Sokolov 18 8 2 8 35:51 26
9. Chrudim 18 7 3 8 47:47 24
10. Č. Budějovice 18 6 6 6 33:42 24
11. Motorlet 18 5 4 9 25:34 19
12. Plzeň 18 5 1 12 22:40 16
13. Liberec 18 3 6 9 17:43 15
14. Most 18 4 2 12 23:43 14
15. Jablonec 18 2 4 12 18:68 10
16. Pardubice 18 2 3 13 14:53 9

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
14. kolo:
FK Hořovicko – 1. FK Příbram 0:6 (starší), 0:6 (mladší), Č. l. Union Beroun – Podolí 0:2, 2:0, C. Budějovice B – Sušice 1:2, 4:3, Doubravka – Dukla Praha 0:0, 0:1, Tachov – Vejprnice 3:1, 0:0, Plzeň B – Tábor 2:1, 5:0, Písek – Prachatice 5:1, 2:2.

Starší
1. Příbram B 14 11 2 1 62:22 35
2. Dukla Praha 14 9 3 2 30:18 30
3. Písek 14 8 3 3 21:11 27
4. Doubravka 14 7 4 3 30:14 25
5. Podolí 14 8 0 6 27:27 24
6. Plzeň B 14 7 2 5 22:15 23
7. Tábor 14 6 3 5 25:20 21
8. Č. Budějovice B 14 7 0 7 33:32 21
9. Sušice 14 6 2 6 23:32 20
10. Beroun 14 5 2 7 15:27 17
11. Tachov 14 4 3 7 31:38 15
12. Hořovicko 14 2 4 8 20:34 10
13. Prachatice 14 3 1 10 18:43 10
14. Vejprnice 14 0 1 13 10:42 1

Mladší
1. Písek 14 10 3 1 39:14 33
2. Beroun 14 10 1 3 39:17 31
3. Tábor 14 9 2 3 41:14 29
4. Příbram B 14 9 2 3 32:14 29
5. Prachatice 14 8 4 2 60:19 28
6. Plzeň B 14 8 2 4 32:22 26
7. Dukla Praha 14 7 3 4 24:18 24
8. Č. Budějovice B 14 7 2 5 27:23 23
9. Podolí 14 6 2 6 27:24 20
10. Vejprnice 14 2 4 8 16:28 10
11. Doubravka 14 3 1 10 13:31 10
12. Hořovicko 14 2 1 11 21:45 7
13. Sušice 14 2 1 11 22:53 7
14. Tachov 14 0 2 12 6:71 2

Skupina B
14. kolo:
Neratovice/Byškovice – Česká Lípa 5:0, 3:2, Meteor Praha – SK Kladno 1:1, 3:1, Sokolov B – SK Rakovník 1:1, 2:0, Střešovice – Bohemians 1905 B 3:3, 2:1, Junior Praha – Most B 3:0, 1:2, Děčín – Ústí n. L: 1:1, 0:8, Teplice B – Sparta Praha B 1:2, 1:0.

Starší
1. Kladno 14 12 2 0 54:10 38
2. Sparta Praha B 14 11 0 3 36:16 33
3. Meteor Praha 14 10 1 3 36:14 31
4. Bohemians 05 15 8 3 4 32:20 27
5. Teplice B 14 7 0 7 28:28 21
6. Ústí n. L. 14 6 2 6 25:29 20
7. Neratovice 14 6 1 7 22:17 19
8. Rakovník 14 6 1 7 31:39 19
9. Most B 14 5 1 8 26:25 16
10. Děčín 14 5 1 8 18:32 16
11. Česká Lípa 15 5 0 10 28:44 15
12. Junior Praha 14 5 0 9 19:40 15
13. Střešovice 14 4 2 8 20:30 14
14. Sokolov B 14 1 2 11 10:41 5

Mladší
1. Sparta Praha B 14 11 2 1 67:11 35
2. Kladno 14 11 1 2 57:19 34
3. Meteor Praha 14 10 2 2 46:13 32
4. Bohemians 05 14 8 3 3 36:22 27
5. Střešovice 14 8 2 4 34:20 26
6. Ústí n.L. 14 7 2 5 27:17 23
7. Sokolov B 14 6 2 6 20:18 20
8. Česká Lípa 14 6 2 6 25:35 20
9. Most B 14 5 3 6 28:27 18
10. Teplice B 14 5 3 6 26:33 18
11. Neratovice 14 2 3 9 13:42 9
12. Junior Praha 14 3 0 11 10:41 9
13. Děčín 14 2 1 11 12:53 7
14. Rakovník 14 1 0 13 10:60 3

Skupina C
14. kolo:
Nymburk – Hr. Králové B 3:1, 0:1, Ml. Boleslav B – Náchod/ Deštné 0:3, 0:2, Čáslav – Liberec B 2:1, 7:1, FK Kolín – Vikt. Žižkov 1:1, 3:1, Nový Bydžov – Vysoké Mýto 0:1, 2:1, Pardubice – Úpa 1:0, 1:3, Letohrad – Slavia Praha B 2:5, 1:10.

Starší
1. Slavia Praha B 14 10 3 1 47:17 33
2. Náchod/Deštné 14 10 2 2 27:8 32
3. Úpa 14 8 3 3 24:14 27
4. FK Kolín 14 7 3 4 25:18 24
5. Pardubice 14 6 2 6 19:21 20
6. Žižkov 14 5 4 5 23:18 19
7. Nový Bydžov 14 5 4 5 18:18 19
8. Letohrad 14 6 1 7 24:26 19
9. Čáslav 14 6 0 8 14:28 18
10. Hr. Králové B 14 5 2 7 17:18 17
11. Vysoké Mýto 14 4 3 7 13:17 15
12. Liberec B 14 4 1 9 18:31 13
13. Nymburk 14 3 3 8 15:30 12
14. Ml. Boleslav B 14 3 1 10 9:29 10

Mladší
1. Slavia B 14 14 0 0 119:6 42
2. Vysoké Mýto 14 12 0 2 57:18 36
3. Náchod/Dešt. 14 10 1 3 62:21 31
4. Nový Bydžov 14 10 0 4 45:31 30
5. Žižkov 14 8 2 4 49:19 26
6. M. Boleslav B 14 8 1 5 38:23 25
7. FK Kolín 14 8 0 6 36:28 24
8. H. Králové B 14 7 1 6 35:37 22
9. Úpa 14 6 2 6 36:35 20
10. Čáslav 14 4 1 9 29:26 13
11. Pardubice 14 3 0 11 19:57 9
12. Liberec B 14 2 0 12 10:73 6
Letohrad 14 2 0 12 10:73 6
14. Nymburk 14 0 0 14 7:105 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

18. kolo: SK Rakovník – AFK Kolín 5:0 (starší), 5:0 (mladší), Novo Kladno – Čelákovice 2:0, 2:2, Kročehlavy – SK Kladno B 1:4, 1:0, Kutná Hora – Sedlčany 2:0, 5:0, Slaný – Sp. Příbram 0:3, 1:1, Boh. Poděbrady – Nymburk 1:2, 6:0, Brandýs/ Boleslav – Pš. Mělník 4:0, 3:0.

Starší
1. Kladno B 16 13 3 0 74:12 42
2. Brandýs/Boles. 16 11 4 1 50:22 37
3. SK Rakovník 16 9 3 4 40:23 30
4. Sp. Příbram 16 8 4 4 46:24 28
5. Neratovice 15 8 2 5 32:19 26
6. Čelákovice 16 7 2 7 24:18 23
7. Kročehlavy 16 6 4 6 23:30 22
8. Novo Kladno 15 7 1 7 30:41 22
9. Slaný 16 6 2 8 36:39 20
10. Nymburk 16 5 3 8 22:42 18
11. AFK Kolín 15 5 2 8 22:60 17
12. B. Poděbrady 16 4 4 8 28:40 16
13. Sedlčany 15 4 1 10 25:36 13
14. Pš. Mělník 16 3 3 10 22:42 12
15. Kutná Hora 16 3 0 13 30:56 9

Mladší
1. SK Rakovník 16 13 2 1 61:16 41
2. Neratovice 15 11 2 2 56:17 35
3. Kladno B 16 10 2 4 46:21 32
4. Kročehlavy 16 10 2 4 32:20 32
5. Brandýs/Boles. 16 9 0 7 41:36 27
6. B. Poděbrady 16 9 0 7 35:39 27
7. Sp. Příbram 16 8 2 6 37:25 26
8. Čelákovice 16 7 4 5 36:27 25
9. Kutná Hora 16 8 0 8 45:37 24
10. Nymburk 16 6 2 8 29:34 20
11. Pš. Mělník 16 5 0 11 18:38 15
12. Slaný 16 4 2 10 27:53 14
13. Sedlčany 15 3 2 10 32:49 11
14. Novo Kladno 15 3 2 10 19:37 11
15. AFK Kolín 15 1 0 14 8:73 3

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
14. kolo:
Loděnice – Rudná 2:4, Nové Strašecí – Vysoký Újezd 2:4, Zdice – Lužná 0:5, Králův Dvůr – Velvary 11:0, Libiš – Beroun 1:3, Klecany – Hostouň 2:5, FC Mělník – Tn. Rakovník 3:3.

1. Beroun 14 13 0 1 51:16 39
2. Tn. Rakovník 14 12 1 1 85:18 37
3. Hostouň 14 11 1 2 48:20 34
4. FC Mělník 14 6 4 4 30:32 22
5. Králův Dvůr 14 7 0 7 47:39 21
6. Velvary 14 6 3 5 43:42 21
7. Lužná 14 6 2 6 31:31 20
8. Nové Strašecí 14 6 1 7 42:35 19
9. Libiš 14 6 1 7 19:25 19
10. Vysoký Újezd 14 6 0 8 38:44 18
11. Zdice 14 4 3 7 25:49 15
12. Rudná 14 4 0 10 28:44 12
13. Klecany 14 1 2 11 13:46 5
14. Loděnice 14 1 0 13 10:69 3

Skupina B
14. kolo:
Mn. Hradiště – Krnsko 8:0, Pěčice – Luštěnice 2:1, Sn. Poděbrady – Velký Borek 1:1, Všechlapy – Milovice 0:0, Bakov n. Jiz. – Dol. Bousov 6:0, Byšice – Čejetice 1:1, Brandýs/Boleslav B – Semice 1:3.

1. Mn. Hradiště 14 12 1 1 64:10 37
2. Bakov n. J 14 11 1 2 64:12 34
3. Byšice 14 9 2 3 40:24 29
4. Čejetice 14 8 3 3 36:21 27
5. Brandýs/Bol. B 14 8 0 6 50:44 24
6. Pěčice 14 7 1 6 46:28 22
7. Velký Borek 14 7 1 6 35:28 22
8. Luštěnice 14 7 0 7 20:26 21
9. Semice 14 5 4 5 41:34 19
10. Krnsko 14 5 0 9 18:51 15
11. Sn. Poděbrady 14 3 3 8 14:39 12
12. Všechlapy 14 2 3 9 15:58 9
13. Dol. Bousov 14 2 2 10 16:40 8
14. Milovice 14 1 1 12 12:56 4

Skupina C
14. kolo:
Jirny – Malešov 8:1, Kouřim – Zeleneč 2:4, AFK Pečky – FK Kolín B 5:0, Říčany – Uhl. Janovice 1:0, Polepy – Ovčáry 5:0, Český Brod – Velim B 1:1, Libodřice – Kunice 1:6.

1. Velim B 14 12 1 1 68:13 37
2. Kunice 14 11 2 1 47:13 35
3. Jirny 14 9 4 1 48:15 31
4. Polepy 14 9 1 4 47:25 28
5. Pečky 14 8 2 4 48:24 26
6. Zeleneč 14 6 3 5 29:24 21
7. Český Brod 14 6 2 6 37:33 20
8. FK Kolín B 14 6 1 7 33:38 19
9. Říčany 14 5 3 6 25:26 18
10. Malešov 14 3 5 6 29:40 14
11. Uhl. Janovice 14 4 1 9 24:46 13
12. Ovčáry 14 3 1 10 24:59 10
13. Kouřim 14 2 2 10 31:57 8
14. Libodřice 14 0 0 14 10:87 0

Skupina D
14. kolo:
Podlesí – Milín 3:1, Nový Knín – Mirošovice 3:1, Jílové – Jankov 2:3, Petrovice – Týnec n. S. 8:0, Dobříš – Lety 4:1, Benešov B – Votice 1:1, Teplýšovice – Sedlec/ Prčice odloženo.

1. Dobříš 14 13 1 0 67:8 40
2. Votice 14 8 3 3 29:19 27
3. Jankov 14 8 2 4 41:28 26
4. Jílové 14 8 1 5 51:20 25
5. Lety 14 8 0 6 23:39 24
6. Benešov B 14 6 4 4 24:20 22
7. Nový Knín 14 6 2 6 29:43 20
8. Milín 14 5 1 8 28:33 16
9. Mirošovice 14 5 1 8 33:41 16
10. Týnec n. S 14 5 1 8 20:37 16
11. Sedlec/Prčice 13 5 0 8 19:25 15
12. Petrovice 14 4 3 7 35:46 15
13. Podlesí 14 4 1 9 20:38 13
14. Teplýšovice 13 2 0 11 17:39 6

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

18. kolo: Tn. Rakovník – AFK Kolín 5:0 (starší), 4:0 (mladší), Pš. Mělník – Vlašim 1:5, 1:4, Sp. Příbram – V. Borek 2:0, 3:0, SK Kladno B – Králův Dvůr 11:0, 4:1, Sedlčany – Kutná Hora 5:1, 9:2, Benešov – Kosmonosy 2:1, 1:0, Čelákovice – Lysá n. L. 6:0, 0:5, Brandýs /Boleslav – Mn. Hradiště 3:1, 1:1.

Starší
1. SK Kladno B 17 16 1 0 76:7 49
2. Benešov 17 15 1 1 52:10 46
3. Sedlčany 16 13 1 2 77:23 40
4. Sp. Příbram 17 10 3 4 56:19 33
5. Brandýs/Boles. 17 10 2 5 39:18 32
6. Velký Borek 17 8 4 5 32:25 28
7. Kutná Hora 17 9 0 8 36:32 27
8. Kosmonosy 16 8 2 6 37:28 26
9. Čelákovice 16 7 0 9 32:36 21
10. Lysá n. L. 17 7 0 10 22:39 21
11. Pš. Mělník 17 5 1 11 25:45 16
12. Mn. Hradiště 16 4 2 10 17:32 14
13. Vlašim 17 4 1 12 20:54 13
14. Králův Dvůr 16 3 1 12 14:81 10
15. AFK Kolín 17 1 4 12 13:53 7
16. Tn. Rakovník 16 1 1 14 12:58 4

Mladší
1. Benešov 17 16 1 0 83:10 49
2. Sedlčany 16 14 2 0 84:19 44
3. Vlašim 17 11 1 5 41:22 34
4. Kosmonosy 15 10 2 3 36:15 32
5. SK Kladno B 17 9 3 5 32:20 30
6. Brandýs/Boles. 17 9 2 6 47:25 29
7. Tn. Rakovník 15 8 2 5 27:21 26
8. Čelákovice 16 7 2 7 34:42 23
9. AFK Kolín 17 7 1 9 33:33 22
10. Pš. Mělník 17 6 2 9 42:38 20
11. Lysá n. L. 17 6 2 9 23:48 20
12. Králův Dvůr 16 5 1 10 19:43 16
13. Sp. Příbram 17 4 3 10 25:35 15
14. Kutná Hora 17 4 0 13 19:47 12
15. Mn. Hradiště 16 3 2 11 10:46 11
16. Velký Borek 17 0 0 17 4:95 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
14. kolo:
SK Rakovník B – Milín 11:0 (starší) 3:0 (mladší) kontumačně, soupeř nepřijel, Nové Strašecí – Kročehlavy 6:0, 6:1, Beroun – Slaný 3:1, 0:1, Dobříš – Sp. Kladno 2:2, 0:3 O. Voda – Mníšek p. B. odloženo.

Starší
1. Sp. Kladno 12 11 1 0 56:7 34
2. N. Strašecí 12 10 0 2 58:17 30
3. SK Rakovník B 12 8 1 3 28:8 25
4. Beroun 12 8 0 4 37:22 24
5. Dobříš 12 6 2 4 27:32 20
6. Kralupy 11 6 1 4 31:14 19
7. Kročehlavy 12 6 1 5 23:29 19
8. Mníšek p. B 11 4 2 5 18:17 14
9. Odolena Voda 11 3 1 7 19:28 10
10. Milín 12 1 1 10 13:75 4
11. Slaný 12 1 0 11 17:40 3
12. Brandýsek 11 1 0 10 4:42 3

Mladší
1. Odolena Voda 11 9 2 0 47:6 29
2. Dobříš 12 9 1 2 61:15 28
3. Sp. Kladno 12 8 1 3 42:10 25
4. Slaný 12 6 2 4 33:10 20
5. Kročehlavy 12 6 1 5 31:24 19
6. Nové Strašecí 12 5 3 4 37:27 18
7. Beroun 12 5 2 5 29:23 17
8. Mníšek p. B. 11 5 1 5 22:21 16
9. SK Rakovník B 12 5 0 7 32:31 15
10. Kralupy 11 2 2 7 28:28 8
11. Brandýsek 11 2 1 8 14:67 7
12. Milín 12 0 0 12 3:117 0

Skupina B
14. kolo:
Benátky n. J. – FC Mělník 3:2, 2:2, Velim – Boh. Poděbrady 4:0, 7:0, Nymburk B – Libiš 2:1, 4:5, Milovice – Jestřabí Lhota 4:1, 1:0, Brandýs/Boleslav B – Semice 6:1, 20:0, Sadská – AFK Pečky 1:1, 0:3.

Starší
1. Velim 13 12 0 1 65:7 36
2. Brandýs/Bol. B 13 11 1 1 54:15 34
3. Benátky n. J. 13 9 1 3 52:14 28
4. Libiš 13 7 3 3 27:20 24
5. Nymburk B 13 5 3 5 32:34 18
6. Milovice 13 5 3 5 13:23 18
7. Český Brod 12 5 2 5 30:19 17
8. FC Mělník 13 5 1 7 21:30 16
9. Jestřabí Lhota 13 4 1 8 12:32 13
10. Sadská 13 3 3 7 21:31 12
11. B. Poděbrady 13 3 2 8 21:59 11
12. AFK Pečky 13 2 4 7 11:41 10
13. Semice 13 1 0 12 16:50 3

Mladší
1. Velim 13 11 2 0 60:9 35
2. Libiš 13 10 2 1 66:10 32
3. Brandýs/Bol. 13 9 1 3 73:17 28
4. Nymburk B 13 8 1 4 56:24 25
5. Český Brod 12 7 3 2 41:9 24
6. FC Mělník 13 7 1 5 34:18 22
7. B. Poděbrady 13 6 2 5 54:37 20
8. Milovice 13 5 1 7 19:40 16
9. AFK Pečky 13 4 2 7 18:45 14
10. Benátky n. J. 13 3 4 6 24:29 13
11. Jestřabí Lhota 13 2 2 9 9:44 8
12. Sadská 13 1 1 11 9:72 4
13. Semice 13 0 0 13 3:112 0

Skupina C
14. kolo:
Votice – Sázava 0:6, 7:1, Sedl./Prčice – Jesenice 1:1, 12:0, Čerčany – FK Kolín B 11:0, 1:3, Říčany – Týnec n. S. 2:1, 0:0, Čáslav B – Dobřejovice 2:0, 8:0, Benešov B – Kouřim 1:1, 0:0. Předehrávka: Jesenice – Sázava 2:3, 1:1.

Starší
1. Čerčany 13 12 0 1 65:11 36
2. Říčany 13 12 0 1 42:9 36
3. Kunice 12 10 0 2 49:8 30
4. Týnec n. S 13 9 0 4 32:14 27
5. Sedlec/Prčice 13 7 1 5 27:29 22
6. Čáslav B 13 6 1 6 28:41 19
7. Sázava 14 6 0 8 28:33 18
8. Dobřejovice 13 6 0 7 26:37 18
9. Benešov B 13 5 1 7 20:26 16
10. Jesenice 14 3 1 10 30:50 10
11. FK Kolín B 13 3 1 9 18:43 10
12. Kouřim 13 2 2 9 10:28 8
13. Votice 13 0 1 12 8:54 1

Mladší
1. Čáslav B 13 12 0 1 68:6 36
2. Votice 13 10 1 2 43:17 31
3. Týnec n. S 13 9 3 1 42:9 30
4. Benešov B 13 6 4 3 32:18 22
5. Říčany 13 6 3 4 36:16 21
6. Čerčany 13 6 3 4 29:18 21
7. Dobřejovice 13 6 0 7 36:39 18
8. FK Kolín B 13 5 1 7 24:26 16
9. Kunice 12 4 3 5 35:21 15
10. Kouřim 13 4 3 6 19:26 15
11. Sedlec/Prčice 13 4 0 9 34:51 12
12. Sázava 14 1 1 12 16:67 4
13. Jesenice 14 1 0 13 10:110

Autor: Vlastimil Dudáček

31.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volební místnost v Hlízově.
77

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin. 

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.

Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný /ANKETA, FOTOGALERIE/ - V uplynulém 42. týdnu roku 2017 se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení