I na něj pršela v sezoně kritika hlavně z řad fanoušků a jeho chuť pokračovat nebyla v určitých chvílích moc velká. Přesto kývl na další spolupráci a touží s mužstvem dojít dál než v uplynulém ročníku.

Pomoci by mu měly i nové posily, byť oficiálně přišel jen obránce Milan Toman z Českých Budějovic. „To je určitě dobrá zpráva, jde o velmi kvalitního obránce. Ale v defenzivě potřebujeme i další hráče, protože je pravděpodobné, že odejdou Hájek s Nádašdim. Kdo je z nich by chyběl více? Jsou zhruba vyrovnaní. Nádašdi měl lepší první polovinu sezony, ale to asi i Hájek, jenž v závěru dobře nehrál. Možná i proto, že se mluvilo o jeho přechodu do varů,“ míní kouč Kladna.

Naznačil, že by obranné řady mohl vyztužit ještě odchovanec Kladna Jan Dlouhý, který poslední roky strávil na Slovensku, naposledy ve Zvolenu. Smlouva je údajně před podpisem.

Do útoku by se zase mohl vrátit další odchovanec Vítězslav Bílek, o jehož návratu se mluví už hodně dlouho. „Měl by být už přípravě, kterou zahájíme 27. dubna a bude trvat do konce června. Letos v ní chceme určitě něco změnit, připravujeme hodně nových cvičení. Tradičně budeme v okolí Kladna a chtěli bychom také na soustředění za šumavském Zadově,“ popsal Zdeněk Müller.

Vrátil se ještě k dlouhodobým marodům – Zdeňku Nedvědovi a Janu Tomajkovi. prvnímu skončila smlouva a na novou nabídku nedostane, druhý je pod kontraktem ještě na další ročník. „Věřím, že už je v pořádku a normálně se zapojí do přípravy,“ komentuje trenér návrat Tomajka.

Fanoušci mají však i obavy, jak bude pokračovat osud brankáře Miroslava Kopřivy. Dokáže si Müller představit, že by třeba po mistrovství světa oznámil návrat do zámoří? „Tak to si představit nedovedu. Kopřiva u nás má smlouvu a tu už dnes respektuje i Kanada. Jediná možnost je, že by ho někdo koupil, ale co vím od vedení, žádný prodej se nechystá,“ dodal Zdeněk Müller.