"Přesto jsem věřil, že vyhrajeme," tvrdil hrající kouč Satanů Jiří Veselý a přidal perličku: Věkový průměr hráčů v poli činil téměř 35 let, přičemž do kupy nasbírali přes 1100 startů v nejvyšší soutěži!

Právě nesmírné zkušenosti stály za výhrou 6:2. V poločase už vedli 3:0. "Řekl bych, že nám naše docela baštili situace, po nichž jsme  se dostávali do šancí," mínil Veselý.

Problém nastal na začátku druhé půle, kdy mladý a pohyblivý protivník vysunul presink a snížil na nejtěsnější rozdíl. Čtvrtá branka Kladna však na sebe nenechala dlouho čekat. Druhá trefa Jarába v utkání byla zlomovým momentem.

Kladno se posunulo na čtvrté místo tabulky a v pátek přivítá chebské Hradiště. Ve sportovní hale u Sletiště bude výkop ve 20.00 hodin. Domácí by měli nastoupit ve fungl nových dresech.