Druhým marodem je, vlastně byl, trenér Daniel Drahokoupil, který ale s týmem do hlavního města odcestuje. Ještě na nemocničním lůžku studoval soka v jeho vítězném utkání v Domažlicích. V jednom utkání ho viděl i naživo.

„Vltavín má silný, zkušený tým. Z utkání ale nemám strach. Pokud budeme odvážní a aktivní dopředu, můžeme uspět," mínil Drahokoupil, jenž SK proti Vltavínu vedl už na jaře. Tehdy jeho  mladičký tým v jednom z nejdůležitějších zápasů doma podlehl. Kladno prohrálo i na podzim v Praze.

Teď jsou Kladenští v jiné situaci. Dosud získali víc bodů než je v posledních sezonách pravidlem, tudíž by jedenáctému celku tabulky nemuselo  scházet na hřišti čtvrtého sebevědomí. Pokud by se zadařilo, mohl by se na soka bodově dotáhnout a v tabulce pravdy smazat minusovou položku! 

Byť má Kladno na marodce pouze zmíněného Hajníka, touží trenéři po pomoci z Bohemians Praha 1905.
Jejich  kouč Jozef Weber byl před týdnem proti Kolínu očitým svědkem zranění dvou svých hráčů – stopera Žižky a útočníka Potočného.

První jmenovaný zřejmě proti Vltavínu bude, druhý si podle Webera může za zranění sám. S Orolínem počítá do druholigového mistráku. V dresu SK ho zaujal schopnostmi při hře jeden na jednoho.

Kdo ale z řad Klokanů opravdu na Vltavín přijede  se bude vědět během čtvrtečního večera, tak aby Bohemáci  mohli absolvovat páteční předzápasový trénink.