Od té doby hosté tlačili a dokonce si zahráli čtvrt hodiny přesilovku potom, co se soupeři vykartoval Sklenář. Z následné standardky Lhota nejenže nevyrovnala, nýbrž inkasovala podruhé. Míč se totiž odrazil k Horelovi, který utekl. Jeho první střelu zastavila tyčka, dorážka však už měla správný směr.

„Druhý poločas se víceméně odehrával na půlce Berouna, který byl bojovný a dobře organizovaný. My jsme se ale porazili sami,“ mínil trenér Lhoty Zdeněk Kudela dodal, že se hrál pěkný a férový zápas.
Slaný vyhrálo v Libiši poločas, nakonec ale odjelo ze hřiště favorita s porážkou 1:2. Domácí rozhodli dvě minuty před koncem.

„Bod by byl dobrý, Nedali jsme však tutovky a domácí nás potrestali,“ posteskl si kouč Jiří Pazdera a litoval, že za stavu 1:0 jeho tým pohrdl několika pěknými šancemi, z nichž mohl náskok zvýšit. Například Galbavý po středečním hattricku do sítě Semic mířil z trestňáku pouze do konstrukce.

„Věřím, že kdybychom přidali druhý gól, tak jsem vyhráli,“ dodal s tím, že po vyrovnání měla Libiš tlak, přesto se hosté dostali do dvou brejků. „Koncovka nás trápí ve své podstatě celou sezonu,“ podotkl Pazdera a pochválil svůj tým za to, jak utkání odpracoval.

Tuchlovice vzdorovaly prvním Horkám nad Jizerou až do samotného závěru utkání, ve kterém lídr tabulky vstřelil v 87. a 89. minutě oba své góly.

„Podali jsme poměrně slušný výkon, nakonec rozhodla zkušenost soupeře a určitě individuální kvality jeho hráčů,“ řekl k utkání trenér poražených Karel Příhoda a uznal, že hosté předtím měli dvě velké šance. „Už jsem si myslel, že fotbalový bůh bude nad námi držet ruku až do konce utkání,“ přiznal.

Obě branky vítězů vstřelil bývalý kanonýr Velvar Nádeníček, přičemž obě padly z bezprostřední blízkosti. „Hráčům jsem alespoň poděkoval za bojovnost a nasazení,“ uzavřel Příhoda.

Kladno hostí MČR mažoretek
Nejlepší české mažoretky do Kladna