Ve hře zůstali před sobotním zápasem s Ústím nad Labem tři hráči, kteří věřili, že stý gól padne až v zápase proti Severočechům.
Šanci měli Monika Marešová, Josef David a Stanislav Laštovička. První jmenovaná věřila Janu Hlaváčovi (čas 36:27), druhý Tomáši Hornovi (6:13) a třetí také Janu Hlaváčovi (6:51).

Jelikož Kladno potřebovalo k docílení stogólové hranice vstřelit tři branky, bylo zřejmé, že největší favoritkou bude jediná žena. A to se také potvrdilo. Sice jméno Tomáše Kaberleho netipovala, k zisku ceny od HC Rytíři Kladno ji však stačilo být nejblíž přesnému času.

„Největší radost z mojí výhry měl manžel, který mi ze stadionu nadšeně volal vzápětí potom, co gól padl," uvedla premiantka naší soutěže a dodala, že její protějšek také tipoval, avšak na utkání s Benátkami.

Kladno se k sté brance příliš nemělo, ústeckému brankáři ji dalo až deset minut před koncem, Monika utkání sledovala na internetu a pořád věřila, že to Rytíři stihnou. „Pořád jsme věřila, že se budou o stý gól snažit," uvedla.

Ač bylo Kladno ve střeleckém laufu, nevěřila, že na stovku dosáhne už proti Benátkám. „No právě. Často vyhrávají, pak se moc chválí a ono to potom nevychází," vysvětlila osmadvacetiletá Monika jakou cestou došla k vítězství.

Prozradila také, že dřív chodila na hokej s manželem, teď se ale pomalu začíná připravovat na mateřské povinnosti, takže je raději doma v teple. Zda přivede na svět malého rytíře nebo děvče zatím neví.