V úvodním duelu měly Uhy problémy s účastníkem III. třídy Mělnicka – Sokolem Chlumín. Nakonec ale vyhrály 3:2, když se dvakrát trefil Křelina. Neuměřice poté nezvládly úvod duelu se Slatinou, ještě v 50. minutě prohrávaly 0:2, jenže pak se rozjela trojice F. Líman, J. Líman, Macák. Všichni dali po dvou gólech a otočili na 6:2. Nakonec duel skončil 6:3.

Slatina si spravila náladu v nedělním střetnutí o 3. místo proti Chlumínu, který přijel už s několika dorostenci a v obraně nestačil. Slatinští tak snadno vyhráli 6:3, hattrickem se blýskl Paprňák, nejlepší střelec turnaje (pět branek).

Finále bylo hodně dramatické. Za domácí se trefil nádherně J. Líman, za hosty Pešta a muselo se na penalty. Zatímco uhští exekutoři byli neomylní, domácí jednou nedali a trofej tak nezískali. „Uhy skvěle podržel brankář Majtaník, jehož si půjčily z Velvar. Naší útěchou jsou jen góly Macáka ze soboty a J. Límana z neděle. Klidně by se mohly vysílat v pořadu Borec na konec,“ usmál se Antonín Kunert.

Výsledky: Uhy – Chlumín 3:2 (Křelina 2, Král – Stoklasa, Hovorka), Neuměřice – Slatina 6:3 (F. Líman 2, J. Líman 2, Macák 2 – Paprňák 2, Malík).

O třetí místo: Slatina – Chlumín 6:3 (Paprňák 3, Sobota 2, Malík – Peluch, Hovorka, Tůma.

Finále: Neuměřice – Uhy 1:1, na penalty 4:5 (J. Líman – Pešta).