Hašek vede Hostouň za druhým místem v divizní skupině B. Téměř všude, kde působil, sklízel velké týmové úspěchy, ať už v Kladně, Vlašimi, Kunicích, úspěšná byla pod jeho vedením rovněž Viktoria Žižkov. Po osobních problémech mu dala šanci Hostouň a i jí se angažmá ostrého kouče vyplácí. Nicméně teď by o něj mohla přijít, ve hře je zase nabídka z ligy.

„Nechci to vůbec komentovat. Je před námi ještě jedno kolo a do té doby se o takových věcech nehodlám bavit,“ stroze odmítl Hašek otázku Deníku, zda by dal přednost koncepční práci v dobře fungujícím malém klubu (který mu pomohl), nebo by kývl na lukrativnější angažmá.

Hostouň má navíc teoretickou šanci, že by postoupila do ČFL, i když podle posledních zpráv to zase tak žhavé není.

Martin Hřídel již v tento moment ví, že Kladno zůstává prvoligovéMartin Hřídel si v životě prošel ještě ostřejší mnohem zkouškou než Zdeněk Hašek, v zimě se vrátil z výkonu trestu. Vrhl se do trénování dorostu SK Kladno a tým během jara ohromně zvedl a v soutěži zachránil. I proto dostal nabídku ze severních Čech, aby v místech, kde slavil s Libercem velké hráčské i trenérské úspěchy, vedl nejmenovaný divizní tým. „Mě nabídka potěšila, nabídli mi výborné podmínky. Ale já zůstanu v Kladně. Jsem odsud a mám tady s mladými nějakou vizi. Klukům věřím, že i když jsme se letos zachraňovali a přijdeme o některé talenty, můžeme klidně bojovat o postup,“ je v plánech odvážný Martin Hřídel.

Kladno tak o bývalého prvoligového kouče, který kromě mateřského celku vedl i Příbram a jako asistent Liberec i Slavii, nepřijde.

Co Hostouň o Zdeňka Haška?