V tištěném vydání svého Deníku najdete každý týden od pondělí do středy soutěžní kupon pro dané kolo hry, v níž se tipují především zápasy od divize po nejnižší IV. třídu. Celkový vítěz vyhraje sud piva Gambrinus a nejlepší hráč v kraji televizor.

Jak se Tip liga se hraje?

V ČEM JE PODSTATA HRY
Soutěžící tipují každý týden výsledky 10 víkendových fotbalových utkání, které redakce otiskne v Deníku.

JAK SE DO HRY ZAPOJIT
Každý hráč si pro registraci do soutěže musí nejprve zajistit hrací kupon, na kterém vyplníte osobní údaje, vystřihnete a odevdáte do na kuponu uvedených sběrných míst.

Redakce každému hráči přidělí startovní číslo, které se hráč dozví ve středečním vydání Deníku, kdy vychází výsledková listina.

 První výsledky se dozvíte ve středu 28. března. Od dalšího kola pak každý hráč své přidělené startovní číslo vepisuje na hrací kupon. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže.

 TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový kupon z této strany. Webový hráč si navíc musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který poté slouží spolu se startovním číslem jako přihlašovací údaj do webové aplikace na adrese www.denik.cz/tipliga.

 Kromě osobních údajů hráč na tištěném i webovém kuponu zároveň vyplňuje další důležitá pole: Supertrefu a bonusový kód.

 Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v 10 tipovaných utkáních v každém kole a jde o pomocné kritérium pro určení vítěze v jednotlivých kolech při rovnosti bodů. Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc. Bonusový kód je kombinace šesti číslic, kterou zadává na tištěný kupon redakce. Kód mohou vložit do svého tiketu i hráči na webu. Pokud tak učiní, i oni mají dva body navíc v každém kole.

SOUTĚŽ TÝMŮ
Šanci na vaši výhru zvyšuje soutěž týmů. Spolu se svými rodinnými příslušníky nebo kamarády vytvořte čtyřčlenný tým a utkejte se s dalšími. Stačí na hrací kupon vepsat do zvláštního pole název týmu, který chcete reprezentovat.

O CO SE HRAJE?
Každý týden vyhlásíme v Deníku vítěze daného kola, který získá šest plechovek piva Gambrinus. V červnu s ukončením sezony pak vyhlásíme i celkového vítěze, který v každé redakci Deníku získá televizor.

JAK SE TIKETY HODNOTÍ?
Za každý správně natipovaný zápas připisujeme +2 body, za špatně natipované utkání naopak ubíráme -1 bod. Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje již před víkendem, nedostanou za něj hráči žádný bod.

SBĚRNÁ MÍSTA
Své tipy odevzdejte do pátku 23. března do 14.00 hodin na adresu redakce Náměstí Starosty Pavla, 272 01 Kladno nebo od 2.kola tipujte na www.denik.cz. Každý hráč může poslat jen jeden tiket. Chcete-li mít zajištěný kupon, předplaťte si Kladenský deník.
Sběrná místa:restaurace Zlatý kapr Slaný (uzávěrka čt 20.00), restaurace Káranka Kročehlavy (pá 11.00), Tabák Hotel Kladno Sítná (pá 11.00), Tabák Rozdělov (pá 11.00).