Sedmnáctka prohrála v 15. kole České ligy s první Chrudimí 0:3. Po bezbrankovém prvním poločase dostali hráči Kladna v 50. a 52. minutě dva góly a o zápasu bylo rozhodnuto. Třetí branku přidal lídr tabulky deset vteřin před koncem utkání. Fotbalisty Kladna může mrzet nastřelená tyčka v první půli.

„Hráče musím pochválit za nasazení. Kdybychom takový přístup měli ve Svitavách, tak jsme tam nemohli minulý týden prohrát. Bohužel na takto kvalitního soupeře, jakým je Chrudim, to nestačilo," řekl Jaroslav Vejvoda, trenér Kladna.

I o rok mladší hráči SK Kladno prohráli s Chrudimí – 0:1. Ani šestnáctka nedokázala v prvním poločase proměnit svou velkou šanci. Naopak ve druhém inkasovala a v závěrečném tlaku nedokázala vstřelit branku.

„Opět stará píseň, tým je absolutně neproduktivní směrem dopředu. Veškeré úsilí a energie týmu ztroskotávají na neproměňování šancí. Jinak jsme odehráli velice slušný zápas," hodnotil Karel Grabmüller, trenér Kladna.

O první jarní body se pojedou mladší dorosty poprat v neděli na hřiště Meteoru Praha.