Podle kouče vítězů Jiřího Veselého se hrál kvalitní duel, který rozhodl závěr první půle, kdy jeho tým dvěma góly otočil skóre na 3:2. Na začátku do druhé části přidal čtvrtou branku.

"Pak jsme to svou zkušeností uhráli," pochvaloval si trenér Satanů a ocenil, jak se jeho svěřenci vypořádali s průběžně hranou power play protivníka. "Soupeře jsme k ničemu nepustili, jen mě trošku mrzí, že jsme netrefili prázdnou bránu. Pokusů bylo hodně," podotkl Veselý.

Mezi střelce se zapsal i brankář Vokoun. Byl to on, kdo v závěru první části po dobrém zákroku srovnal a nastartoval zmíněný obrat. Hráči z hlavního města se totiž i za pro ně příznivého stavu 2:1 riskantně pokusili hrou bez brankáře svůj náskok zvýšit, přičemž domácí gólman fantasticky trefil prázdnou svatyni.

Vzápětí si Satani šikovně došli pro šestý faul. Z desetimetrového kopu Kaválek poslal domácí do vedení a už po změně stran z penalty za faul na Ziebera tentýž hráč upravil na dvougólový rozdíl.

Nejhezčí ale byl gól na 5:2, který po nádherné individuální akci vsítil Vašák.

Kladno - Wizards Praha 5:3 (3:2). Branky: 4. vlastní, 19. Vokoun, 20., 22. Kaválek, 32. Vašák - 15. Černohorský, 17. Urych, 38. Šafář.

Kladno: Vokoun - Šnídl, Vašák, Zieber, Bejbl, Verner, Kaválek, Jaráb.